Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Сучасне українське кіно: досвід культурної дипломатії
Название (сокращённое отображение): 
19 квітня у Києві відбудеться зустріч з Ахтемом Сеітаблаєвим, українським актором, сценаристом та режисером художніх історико-драматичних кінофільмів «Хайтарма», «Чужа молитва» та «Кіборги. Герої не вмирають»

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України у рамках проекту "Культурна дипломатія" запрошує на зустріч з Ахтемом Сеітаблаєвим, українським актором, сценаристом та режисером художніх історико-драматичних кінофільмів «Хайтарма» (2012), «Чужа молитва» (2017) та «Кіборги. Герої не вмирають» (2017) та багатьох інших повнометражних та короткометражних кінострічок.

Ахтем є Заслуженим артистом АР Крим, Лауреатом державної премії Криму, Лауреатом театральної премії «Київська пектораль» та має Орден «За заслуги» III ступеня.
Його фільми отримали почесні нагороди та відзнаки чисельних міжнародних та українських фестивалів і культурних заходів. Одні з останніх робіт "Кіборги. Герої не вмирають" та "Чужа молитва" номіновані цього року на Національну премію "Золота дзига" у декількох номінаціях.

Фільми Ахтема Сеітаблаєва вже побачили в багатьох країнах Європи та в США.

Про сучасне українське кіно та про досвід в культурній дипломатії будемо йти мова з Ахтемом Сеітаблаєвим 19 квітня 2018р..
Зустріч відбудеться о 18.00.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9