Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Студія звукозапису "КОМОРА"
Название (сокращённое отображение): 
Діяльність студії звукозапису КОМОРА

Komora_logoСтудія звукозапису "Комора" розташована на території Національного комплексу "Експоцентр України". Таке місцезнаходження є надзвичайно вдалим, оскільки віддаленість від транспортних магістралей дозволяє уникнути шумів, що заважають при здійсненні якісного звукозапису. Студія "Комора" - це апаратно-студійний комплекс, що складається із аудіо-студії з двома апаратними (аналогової і цифрової) та міді-студії. Таким чином, структура студії дозволяє одночасно здійснювати запис двох різних колективів/виконавців, а також працювати над аранжуванням твору.
Обладнання студії:
Доріжки: 48 аналогових, 32 цифрових (24 RME + 8 Tascam DA78HR);
Сигнал: аналоговий і цифровий 24 Біт;
Мікшерні пульти: AMEK Big by Langley; Tascam M3700; Spirit 328;
Студійні магнітофони: 2Tascam MSR-24; Revox B77;
Монітори: JBL LSR32; Yamaha NS10M;
Ревербeратори: Lexicon PCM 80, Lexicon 300, LXP1, LXP5, Yamaha SXP 900, Yamaha FX 900, Evertide H3000, Ensoniq DP/4.
Апаратна студії "Комора" обладнана одним із найкращих пультів AMEK, автоматизованoго і зручнoго в управлінні (розробка Руперта Ніва R. Neve). Для запису музичного матеріалу використовують два аналогових магнітофони фірми Tascam. Їхні технічні можливості дозволяють працювати із 48 каналами одночасно, а також дозволяють нам досягти "теплого" аналогового звучання з натуральним "saturation". Обробка звуку відбувається за допомогою низки аналогових та цифрових приладів: Lexicon, Yamaha, dbx, SPL та ін. Лампова мікрофонна лінійка, а також набір різноманітних мікрофонів дозволяють отримувати вокальні та інструментальні сигнали високої якості, а монітори JBL мають здатність відтворювати звук із максимальною точністю.
Акустичний зал - 150 кв. м. Технічне забезпечення залу дозволяє запис як одного інструмента, або одного виконавця,так і великих колективів та гуртів. В студії є 4 окремих приміщення в яких можна одночасно проводити багатоканальний запис (максимум 46 аналогових +32 цифрових канали). Одне з таких приміщень це спеціально обладнана кімната для запису ударних інструментів. Також в акустичному залі є можливість записувати рояль (живий звук). Акустичні можливості залу дозволяють досягнути особливого звучання інструментів.
Цифрова апаратна площею 20 кв. м пристосована для здійснення цифрового запису, що є можливим, зокрема, завдяки надзвичайно зручному та надійному у користуванні пультові Spirit Digital 328. Його технічні характеристики дозволяють здійснювати малобюджетні записи музикантів на високому професійному рівні. Але основною перевагою цифрової апаратної студії "Комора" є цифрові магнітофони Tascam, що здатні одночасно записувати до 24 каналів. Також апаратна має інші важливі для роботи студії переваги, серед яких:
- економія часу при високій якості здійснення цифрових перерахунків;
- використання спеціалізованих приборів для мастерінгу;
- застосування лампових приборів для обробки цифрового сигналу;
- можливість здійснення 32-х канального виїздного цифрового запису.
Основним призначенням міді-студії є творча робота композиторів та аранжувальників, і обладнання міді-студії цілком відповідає цьому призначенню.
Можливості студії:
- багатоканальний аналоговий (56 каналів) та цифровий (32 канали) пульти;
- аранжування;
- саунд-продюсовання;
- редагування;
- премастерінг;
- ремастерінг;
- виготовлення мастер-диску;
- виготовлення звукових рекламних роликів;
- озвучення кінофільмів, відео (-роликів);
- репетиції в студії;
Студія існує з 1992 року. За цей час студією здійснено багато записів та проведено багато робіт з різними виконавцями та гуртами. Студія здійснює академічні, фольклорні, концертні записи, а також записи різноманітних стилів: Pop, Rock, Jazz та ін.
За час існування студії здійснено такі записи:
- колективи: "Думка", "КИЇВ" "Видубичі", "Орея", камерний оркестр під кер. Кофмана, симфонічний оркестр "Україна" під кер. Здоренка, квартет Національної опери, квартет ім. Лисенка та інші;
- українська духовна музика: Chamber choir "Kiev" Homage to a Conductor;
- запис та зведення "Високої меси" Баха (хор під кер. Цепетіса);
- виконавці: Гідон Кремер, Галина Врачева;
- участь у створенні першого мультимедійного компакт-диску українського традиційного фольклору "Берви" із серії "Моя Україна" ("Арт Екзистенція");
- участь у створенні компакт-дисків: Boris Lyatoshynsky Symphonies Nos. 2 and 3, оркестр "Україна" (диригент Володимир Шейко), Песнопения Киево-Печерской Лавры Всенощное бдение, Kiev Chorus Blagovest Conductor V. Skoromny, камерний хор "Київ" "Хваліте Господа", камерний хор "Київ" (П.І.Чайковський "Літургія");
- фольклор: ансамблі "Берегиня", "Веселі музики", автентичні колективи з різних регіонів України;
- джаз: Юрій Виноградов, оркестр під кер. Дєргунова;
- популярна та рок музика: Тарас Петриненко, "ВВ", Ані Лорак, "Брати Блюзу", Сестри Тельнюк, "Кому вниз", "Брати Гадюкіни" та багато інших.

 

Дата і час

13 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9