Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Studer Vista додає функцію автоматичного мікшування мікрофонів
Название (сокращённое отображение): 
Studer Vista додає функцію автоматичного мікшування мікрофонів

Компанія Studer під час міжнародної технічної виставки IBC 2012 оголосила про оновлення програмного забезпечення для серії цифрових мікшерів Vista.
Програма автоматичного мікшування мікрофонів Studer VistaMix створена для роботи без участі режисера, який зазвичай вручну налаштовує фейдери, залишаючи відкритими активні мікрофони та мютуючи мікрофони неактивних учасників події для зниження загального фонового шуму.
Без нової зручної програми, тривалість часу реакції режисера на раптову зміну рівня вхідного сигналу може призвести до несподівано відчутного зростання рівня гучності. Крім того, зміни у позиціях фейдерів можуть спричинити радикальні зміни у загальному рівні співвідношення сигнал/шум у міксі.
Нова програма VistaMix надає оптимальне рішення шляхом наслідування дій режисера, підсилюючи сигнал активних мікрофонів і зменшуючи його для всіх інших.
Також VistaMix допомагає під час трансляції новин та дебатів, коли в студії встановлено безліч мікрофонів, проте режисер не впевнений, які саме зараз будуть працювати. VistaMix вмикає лише ті мікрофони, що знаходяться у використанні. Вихідні канали VistaMix також можуть мати мікс мінус (N–X).
Кожен вхідний канал має регулятор підсилення, що пропонує дві можливості. По-перше, він дозволяє встановлювати пріоритет головного промовця, голос якого, за необхідності, може звучати поверх інших учасників розмови.
По-друге, існує можливість підсилювати звук тих промовців, що мають тихший голос, або знаходяться задалеко від мікрофонів. Регулятор підсилення може використовуватись і під час шоу, для динамічного налаштування загального балансу. Ця функція встановлена з управлінням ‘Knob Assign’.
Програмне оновлення є доступним для усіх існуючих мікшерних пультів Studer Vista на основі SCore Live DSP. Все що необхідно - оновити версію до 4.8 та додати спеціальні VistaMix канали до конфігурації DSP.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9