Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Studer представляє новий процесор серії Infinity та мікшерний пульт Vista X з ультрасучасними DSP технологіями
Название (сокращённое отображение): 
Studer представляє новий процесор серії Infinity та мікшерний пульт Vista X з ультрасучасними DSP технологіями

Компанія Studer представляє новий цифровий мікшер Vista X, обладнаний процесором Studer Infinity. Vista X пропонує неперевершені інтуїтивні можливості для користувачів, завдяки запатентованим інтерфейсам Vistonics™ та FaderGlow™. Мікшер може керувати від 800-тa аудіо DSP каналами та понад 5,000-ма входами й виходами.

Серцем системи є ядро Infinity DSP, що використовує CPU - процесор для обробки з високою роздільною здатністю величезної кількості аудіо DSP каналів та для масштабного керування ними i мікшування. Таким чином, уперше в історії єдиний CPU- процесор, інстальований в аудіо мікшер, обробляє понад 800 аудіо каналів. Це забезпечує значні переваги: систему масштабування/маршрутизації, підтримку нових принципів обробки сигналів, що постійно розвиваються, величезну кількість каналів, повне копіювання даних без втрат і можливість запуску сторонніх алгоритмів.

Дотепер більшість аудіо DSP використовували чіпи SHARC чи FPGA. Під час широкомасштабних трансляцій такі чіпи мають певні недоліки: SHARC були розроблені майже 15 років тому, вони не відповідають новим потребам сучасного багатоканального виробництва, оскільки вимоги до ємності чіпа збільшилися приблизно у 22 рази. З іншого боку, в останні роки чіпи FPGA збільшили свою ємність, проте їх набагато складніше програмувати для потреб фахівців в галузі обробки аудіо.

Головним стимулом для компанії Studer було бажання створити такий DSP процесор, що не лише б забезпечував чудову якість звуку, а й був адаптивним і досить гнучким для майбутніх викликів ринку. Технології CPU не тільки надзвичайно надійні в процесі експлуатації, але і надають можливість подвоєння потужності процесора кожні 24 місяці (так званий "закон Мура").

Новий процесор DSP Infinity має 12 оптоволоконних цифрових аудіо інтерфейсів високої ємності A-Link, що надають понад 5,000 входів і виходів. Нещодавно розроблена система входів/виходів високої щільності D23m використовується, щоб перейти зi з'єднання A-Link на стандартні аналогові, цифрові та відео інтерфейси.  A-Link також забезпечує пряме підключення до роутера Riedel MediorNet, дозволяючи поєднувати між собою декілька систем Infinity з потужністю роутера в 10,000 входів/виходів і більше.

Надійність мікшерів Studer має першочергове значення. Ключовим завданням процесора серії Infinity є унеможливлення будь-якого збою, що може спричинити втрату аудіо. Новий мікшер Vista X має чотири процесори, пропонуючи резервні потужності для панелі управління. Наразі ядро Infinity в поєднанні з процесором DSP, розробленим на базі CPU та аудіо інтерфейсами A-Link, забезпечує резервування N +1 процесорів DSP та входів/виходів, а також миттєве перемикання між основною й резервною системами без втрати аудіо.

DSP процесор, що розроблений на базі CPU, передбачає застосування двох повністю незалежних ядер DSP, які працюють паралельно і миттєво перемикаються між собою у разі виникнення проблеми в одному з них. Використання двох цілком незалежних ядер DSP обходить потенційні проблеми, що притаманні традиційним TDM системам. Впроваджені технології надають можливість одночасно працювати над одним проектом двом мікшерам Vista X. Це полегшує роботу в процесі виробництва масштабних, двомовних або багатоформатних проектів.

 

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором компанії Studer в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9