Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Стартує проект Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні»
Название (сокращённое отображение): 
В Україні стартує проект Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», який впроваджується за фінансування ЄС

Державна служба інтелектуальної власності України за підтримки Представництва ЄС в Україні запрошує ЗМІ 29 травня 2014 року на Урочисте відкриття проекту Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», який впроваджується за фінансування ЄС. Про це повідомляє офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.

Коли?          29 травня 2014         

Що?            11:00 – 11:30 – Реєстрація учасників

                   11:30 – 12:15 – Урочисте відкриття

                   12:15 – 12:30 – Прес-конференція

Де?              Конференц-зал, Український інститут промислової власності (вул. Глазунова 1, 9ий поверх, Київ)

Список гостей заходу включає представників Представництва Європейського Союзу в Україні, Посольства Королівства Іспанії, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства доходів і зборів України, Служби безпеки України, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, Європейської Бізнес Асоціації, Американської торговельної палати.

Проект Твінінг «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» впроваджується експертами із Іспанського відомства торговельних марок та патентів, Відомства патентів та торговельних марок Данії та їх колег із Державної служби інтелектуальної власності України. Загальна тривалість проекту становить 18 місяців.  Ефективний захист прав інтелектуальної власності – це необхідний інструмент для приваблення іноземних інвестицій, передачі технологій та ноу-хау, дотримання законних прав українських правовласників. У середньо- та довготривалій перспективі, це також заохотить українських авторів, винахідників та інвесторів, сприятиме розвитку української економіки. Так, 56,5 млн. із 218 млн. робочих місць в державах-членах ЄС прямо створюються підприємствами, які ефективно захищають інтелектуальну власність, тоді як заробітна платня таких співробітників в середньому на 40% вища.   

Контакти

Пабло Роденас, Постійний радник проекту Твінінг, тел. +380 (44) 494-06-54, e-mail: prodenas@fiiapp.org

Більше інформації Ви можете знайти на веб-сторінці http://sips.gov.ua/ua/twinning

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9