Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Стартує літературний конкурс «Жінка в історії»
Название (сокращённое отображение): 
Оголосили конкурс на кращий нарис про жінок, які вплинули на українську культуру

З метою вкотре піднести та описати на прикладах минулого талант і велич жіночої душі, а також для наповнення цікавими матеріалами рубрики «Жінки в історії», веб-портал для творчих, талановитих, ініціативних «Жінка-УКРАЇНКА» оголошує конкурс на кращу публікацію (нарис) про жінок-українок, які своїми добрими справами в галузі української культури, літератури, освіти, народного мистецтва, залишили добрий слід в житті суспільства.

До участі в конкурсі запрошуються історики, літературознавці, краєзнавці, журналісти, та всі, кого цікавить дана тематика.

Обсяг однієї публікації не має перевищувати 16 тис. знаків. Мова написання – українська. Кількість творів від одного учасника – не більше трьох.

До публікацій додається коротка біографія автора, поштова адреса та номер телефону.

До складу журі конкурсу ввійшли: член правління Національної спілки краєзнавців України, заступник редактора газети «Просвіта» Євген Букет, журналістка, письменниця, член Національної спілки журналістів України Еліна Заржицька, заслужена артистка України, громадська діячка Світлана Мирвода, голова Львівської міської організації Всеукраїнської Ліги Українських Жінок Лідія Купчик, громадський діяч, засновник ГО «Вікімедіа Україна», керівник проекту «Жінка-УКРАЇНКА» Юрій Пероганич.

Партнер конкурсу — Музей Якубовських.

Останній термін прийому робіт – 28 лютого 2014 року.

Матеріали надсилайте на електронну адресу zhinka.ukrainka@gmail.com

Сторінка конкурсу: http://ukrainka.org.ua/contest

Довідки за телефоном: +38 097 522 2031

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9