Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Стартував 70-й Міжнародний Франкфуртський книжковий ярмарок
Название (сокращённое отображение): 
У Німеччині стартував Міжнародний Франкфуртський книжковий ярмарок. Учасниками цієї культурної події стали більш ніж 7 100 учасників із понад 100 країн світу

 У м. Франкфурт (Німеччина) стартував один з найбільших та найпрестижніших книжкових форумів світу - Міжнародний Франкфуртський книжковий ярмарок.

Учасниками цієї культурної події стали більш ніж 7 100 учасників із понад 100 країн світу. Цей рік знову залучить багатьох провідних діячів телебачення, культури та політики. У програмі: міжнародні зустрічі, авторські переговори та обговорення з експертами, окрема програма для дітей та молоді, презентації з літератури та історії в незвичайних та особливих місцях по всьому місту.
Цьогоріч Україна представлена національним стендом, організаторами якого третій рік поспіль є Міністерство культури України у співпраці з Українським інститутом книги, Міністерством закордонних справ та Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів.
На стенді, офіційне відкриття якого відбудеться 10 жовтня, площею 140 кв. м представлені 16 українських видавництв: "Видавництво Старого Лева", "Фоліо", "Клуб сімейного дозвілля", "Наш формат", "Видавництво Івана Малковича "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Навчальна книга – Богдан", "Фонтан казок", "САМІТ-Книга", "КМ-Букс", "Перун", "Брайт Букс", "Либідь", "АРТ НЕЙШН", "Маміно", Агенція культурного розвитку.
А також дві експозиції з книжками найкращих українських ілюстраторів та краєзнавчою літературою. У межах стенду  організовано бізнес-зони, де видавці зможуть провести перемовини з іноземними видавцями та представниками міжнародних інституцій. 
Гасло українського  національного стенду -  Senses of Ukraine / ВідЧУТИ Україну. Поєднання двох значено слова «Senses» - відчуття і смисли. Основне завдання – через 5  відчуттів показати, що таке Україна.
Візуальний куратор національного стенду – Андрій Лінік, медіа художник, історик  мистецтва, куратор мультимедійних концептуальних проектів, у оформленні використав різноманітні технічні пристрої та прийоми, через які транслюватиметься  інформація про Україні (географію, мову, сучасних людей, традиції), ситуацію на книжковому ринку, а також найвідоміших українських авторів та ілюстраторів. Серед них, «кімната тиші», де можна почути  звуки української мови та українські мелодії, спеціальні екрани, де розміщується відповідні інформаційні картини, які буде видно тільки у спеціальних окулярах, ролики з різних куточків України.
У рамках роботи стенду буде прес давлена  культурна програма, учасниками якої є: український та американський історик, директор Гарвардського українського наукового інституту Сергій Плохій; українська письменниця, перекладачка, співзасновниця міжнародного фестивалю "Острів Європи", лауреатка премії "Книга року ВВС-2017" та премії імені Джозефа Конрада Катерина Калитко; письменниця, авторка романів "Синдром листопаду", "Дім для Дома" Вікторія Амеліна; літературний критик, теле- та радіоведучий, журналіст Євгеній Стасіневич; політичний та громадський діяч Мустафа Джемілєв; громадський діяч, журналіст, співавтор книги "Незламний" про Мустафу Джемілєва Алім Алієв. 
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9