Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
США назвали піратськими два українські інтернет-сайти
Название (сокращённое отображение): 
США внесли у список порушників авторського права два українські сайти

Торговельне представництво США (USTR) внесло до списку порушників авторського права два українські інтернет-сервіси зі зберігання і обміну інформацією - Ex.ua і Extratorrent.cc, повідомляється у звіті відомства.
Згідно зі звітом, урядове агентство надалі передасть складені списки на розгляд до посольства США для забезпечення дипломатичного тиску на владу країн, в яких через інтернет розповсюджується неліцензійний контент.
За даними USTR, до списку розповсюджувачів «піратських» даних також увійшли, зокрема, українські фізичні ринки «Петрівка» і «7-й кілометр», а також соціальна мережа «Вконтакте» і російський торрент-трекер Rutracker.Нагадуємо, у 2012 році після звернення Торговельного представництва США міліція закрила один з найбільших український порталів обміну файлами Eх.ua.
Правоохоронні органи заявили, що ресурс порушував законодавство про захист авторських прав, хоча співробітники сайту стверджують, що усі питання з правовласниками законодавчо врегульовано.
Після закриття Eх.ua користувачі Інтернету на знак протесту масово атакували сайти МВС, Президента, уряду, Партії регіонів, Нацбанку, СБУ тощо.
2 лютого 2013 року міліція відкликала вимогу про блокування порталу Eх.ua, а 3 лютого ресурс частково відновив роботу.
У червні минулого року Міністерство внутрішніх справ повернуло адміністрації файлообмінника Eх.ua обладнання, раніше вилучене для проведення експертизи.
USTR координує зовнішньоторговельну політику США і займається розробкою торговельного законодавства. Відомство було засноване у 1962 році і є частиною Виконавчого офісу президента США.
USTR щороку видає список, який включає країни, що не забезпечують адекватний і ефективний правовий захист інтелектуальної власності.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9