Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Спілка звукорежисерів України
Название (сокращённое отображение): 
Спілка звукорежисерів України

12 грудня 2008р. Міністерство юстиції України зареєструвало нову всеукраїнську творчу спілку – Спілку звукорежисерів України.

До складу засновників та керівних органів Спілки увійшли провідні фахівці галузі – звукорежисери, у тому числі виробники фонограм, які протягом багатьох років творчо співпрацюють із найвідомішими українськими музичними колективами та солістами, а також із перспективною молоддю, мають у своєму творчому доробку завершені та оприлюднені твори в галузі музичного мистецтва – звукові дизайни і/або фонограми.
Зокрема, переважно членами Спілки створено фонотеку - «золотий фонд» Українського радіо, здійснено безліч студійних записів видатних майстрів сцени, які підтримують образ «співучої України» далеко за її межами.
Не менш значним є внесок членів Спілки в успіх «живих» виступів кращих вітчизняних виконавців на концертних та фестивальних майданчиках країни та всього світу.
На момент Установчих зборів (жовтень 2007р.) спілка налічувала 138 осіб.
Президентом Спілки обрано Олега Ступку, Головою – Володимира Різника. Відповідальний секретар Спілки - Георгій Шевко.

вул. Пушкінська, 32

м. Київ, 01004 Україна

тел. +380-66-726-15-60

e-mail: gvvf@ukr.net

www.szu.org.ua

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9