Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Спілка рекламістів України
Название (сокращённое отображение): 
Спілка рекламістів України

Спiлка рекламiстiв України створена в 1993 роцi. Це - незалежна творча громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах за професійними інтересами творчих виробників реклами та інших спеціалістів. Діяльність Спілки поширюється на територію України. Спiлка рекламiстiв України офіційно зареєстрована Мінюстом України 26 червня 1996 року як Всеукраїнська організація (свідоцтво № 749).

До складу Спілки входять 17 обласних організацій, в тому числі Автономної Республіки Крим, які налічують більше 600 членів.

Основним її завданням є об'єднання рекламістів для розвитку та популяризації рекламної творчості, захисту авторських i професiйних прав, пiдвищення статусу професії рекламіст.  

Серед членів Спілки багато лауреатів міжнародних конкурсів та фестивалів, Спілка має у своїх лавах доцентів, професорів, академіків, видатних митців, які носять звання “Заслужений журналіст України”, “Заслужений працівник культури”, “Заслужений діяч мистецтв України”.

Завдяки зусиллям Спiлки, професiю «рекламiст» занесено до Державного класифiкатору.

Спiлка вiдiграла важливу роль у процесi розробки та прийняття першого За­кону України «Про рекламу» у 1996 р. Значний внесок зроблений Спiлкою у пiдготовку проекту Закону України «Про полiтичну рекламу», у розробку нової редакції Закону України «Про рекламу» в 1999-2000 рр. та Закону України «Про творчi спiлки ... ». Спiлкою розроблено та затверджено «Правила професійної етики в рекламi» i «Положення про Українську незалежну експертну комiсiю з питань реклами» тощо.

Велика заслуга в цьому належить першому Головi Спiлки рекламiстiв України Рудакову Валерiю Олександровичу. Його зусиллями Спiлка набула статусу провiдної організації рекламного ринку.

Значний внесок у розвиток Спiлки рекламiстiв України зробив Старощук Михайло Іванович, який очолював її з 2001 по 2007 рр..

В 2007 року Головою Спiлки рекламiстiв України став Ромат Евгеній Вікторовіч

 

Вул. Верхній Вал, 2, оф.507, Київ,

04071, Україна

Тел. +38 044 417 82 00

Факс +38 044 417 30 71

e-mail: reklamspilka@ukr.net 

www.reklamspilka.org.ua

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9