Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Спеціальний захід КМКФ «Молодість» в Українському павільйоні
Название (сокращённое отображение): 
Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» організовує в українському павільйоні Каннського кінофестивалю спеціальний захід для молодих українських кінематографістів, а саме – зустріч face-to-face з відбірниками світових кінофестивалів

На ювілейному 70-му Каннському кінофестивалі, який пройде з 17 по 28 травня 2017 року, Україна буде представлена власним павільйоном на професійному майданчику кінофестивалю – кіноринку Marché du Film (Village International Riviera, pavilion #102 ).

23 травня о 14.00 Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» організовує в павільйоні спеціальний захід для молодих українських кінематографістів, а саме – зустріч face-to-face з відбірниками світових кінофестивалів!

Мета цієї ініціативи – дати можливість талановитим українським кінематографістам показати себе кіноеліті, познайомитись з представниками міжнародних фестивалів, дізнатися нові тенденції ринку, обмінятися думками та ідеями. Це унікальна подія, яка зможе допомогти багатьом українським митцям показати, що наше кіно гідне світового визнання.

Зверніть увагу, аби представити себе та свої проекти якнайкраще, бажано мати при собі всі матеріали про ваші роботи (синопсис, трейлер, список знімальної групи, фільмографію, технічні деталі фільму, контакти) англійською мовою.

Якщо ви не маєте можливості цьогоріч відвідати Каннський кінофестиваль та особисто представити свій проект, ви можете надіслати матеріали за адресою: info@molodist.com . В такому випадку, «Молодість» залишає за собою право попереднього перегляду та відбору проектів.

Також, кінофестиваль «Молодість» продовжуватиме свій проект «World Cinema, support Ukraine!».

Адже зараз нашій країні як ніколи потрібна допомога та підтримка світових кінематографістів, котрі є авторитетами для мільйонів людей. В тому числі і європейських політиків. Кіно – це найдієвіша мирна зброя. Воно може розповідати, надихати, спонукати до дії. Воно об`єднує. І саме кіно зараз дає Україні той самий шанс. Шанс бути почутою.

Головна мета команди КМКФ Молодість — показати мільйонам українців, що реальні люди, кінематографісти всього світу — підтримують нас, реальних людей. 
З 17-го по 28 травня кожен гість Українського павільйону зможе залишити своє послання у спеціальному альбомі. I кожне їхнє слово почують всі українці.

Варто зазначити, що Український павільйон у Каннах ще з 2007 року був закріплений за КМКФ «Молодість» – єдиним українським кінофестивалем, акредитованим FIAPF (Міжнародною Асоціацією продюсерів). Цього року кінофестиваль – разом з партнерам організував обєднаний Національний  павільйон задля загальної презентації кінематографічної України, в т.ч. українського фестивального руху.

Співорганізаторами цьогорічного павільйону, окрім КМКФ «Молодість»,  виступили Державне агентство України з питань кіно, Асоціація Кіноіндустрії України, Асоціація продюсерів України , Lert Karnovsky Fims, Одеський міжнародний кінофестиваль, «Солар Медіа Інтертейнмент» та Українська Кіноасоціація.

Відмітимо, що 22 травня об 11.00 в Українському павільйоні також пройде презентація «Discover Ukraine», де Україну представлять іноземним партнерам як кінематографічну локацію з оновленим законодавчим середовищем, арсеналом сучасних сервісів та виробничих потужностей. Також, протягом фестивалю у павільйоні проводитиметься чимало цікавих презентацій та подій від наших партнерів.

Усі офіційні заходи в Українському павільйоні пройдуть під загальним слоганом #UkraineIsYourDestination.

 

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9