Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Спеціальна подія в театрі «Золоті ворота»
Название (сокращённое отображение): 
1 травня в театрі «Золоті Ворота» відбудеться зустріч із драматургом Магдебурзького театру Лаурою Буш, а 2 травня – з актором Магдебурзького театру Тімо Хастенпфлугом та українськими Миколою Березою і Катериною Вишневою

1 травня об 11.00 в театрі «Золоті Ворота» відбудеться зустріч із драматургом Магдебурзького театру Лаурою Буш.

Ми так багато сперечаємося про цю «таємничу» професію «dramaturg», що час вже дізнатися більше безпосередньо від людини, яка співпрацювала із Томасом Лангхоффом, Роберотом Уілсоном, Клаусом Пейманном, Ніколасом Стеманном у різних театрах: Berliner Ensemble (Берлін) и Hans Otto Theatre (Постдам), Opera Leipzig (Ляйпціг). А нині Лаура працює у Магдебурзькому театрі. Її останні у часі проекти: фестиваль «Дикий схід. Подія Україна» та прем’єра «Чому не вижив Михайло Гурман» Павла Ар’є та Стаса Жиркова.
2 травня об 11.00 – зустріч з Тімо Хастенпфлугом – актором Магдебурзького театру, Миколою Березою (Львівський академічний театр Леся Курбаса) та Катериною Вишневою (Театр «Золоті ворота»).

«Поговоримо про особливості німецької та української акторських шкіл та про досвід міжнародних проектів», - кажуть організатори.

Модератор – Стас Жирков. 

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9