Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Soundcraft/Studer на переможній прямій!
Название (сокращённое отображение): 
Soundcraft/Studer на переможній прямій!

Обладнання від Soundcraft/Studer нещодавно отримало престижні відзнаки у своїй галузі і наразі номіновано ще у п'яти категоріях.

Компанія Soundcraft/Studer отримала винагороду Pro Sound Awards 2013 у номінаціях “Маркетингова ініціатива” та “Кампанія року”, презентовану журналом Pro Sound News Europe на церемонії нагородження, що відбулася в лондонському клубі Ministry of Sound.

Інноваційна система автоматичного мікшування мікрофонів Studer VistaMix отримала премію Gear of the Year від журналу Audio Media.

У грудні 2013 року мікшер Soundcraft Si Performer отримав премію 'PAR Excellence' від журналу Pro Audio Review у категоріях “Живе мікшування/Контролери”.

І, нарешті, Soundcraft/Studer номінований у п'яти позиціях на винагороду TEC. Церемонія вручення премій відбудеться в січні 2014 року в Анахаймі, Каліфорнія. Серед номінантів:
• Soundcraft Si Performer
• Studer Vista 1
• Soundcraft Si Expression
• Studer Vista 5 M3
• Soundcraft/Studer Audio Calc Toolkit

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором Soundcraft/Studer в Україні CП «КОМОРА»

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9