Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Східноєвропейський роман. Україна
Название (сокращённое отображение): 
Літературний критик Євгеній Стасіневич розповість 9 квітня в арт-гастрономічному просторі "Остання Барикада" про Україну в контексті циклу лекцій "Східноєвропейський роман ХХ сторіччя"

9 квітня о 12:00 в арт-гастрономічному просторі "Остання Барикада" літературний критик Євгеній Стасіневич продовжить цикл лекцій "Східноєвропейський роман ХХ сторіччя" Україною.

Євгеній Стасіневич:

"У нас екватор курсу, і саме час поговорити про своє – про українську літературу. Що відбувалось і відбувається тут, якщо подивитися на це під кутом зору «роману пам’яті»? Чи є у нас точки доторку з практиками інших центрально-східноєвропейських літератур, а чи говорити треба радше про нереалізовані можливості і невикористані шанси? Чи належним чином зафіксовані і відрефлексовані наші історичні травми і катастрофи, і якщо ні – то чому? Яку поетично-політичну візію розробляє у своїх текстах Юрій Андрухович, як змінює проблематику і смислові акценти всього жанру Тарас Прохасько і чи еталонний центрально-європейський роман написала Оксана Забужко? Також подивимося, як українські письменники працюють з міфологізацією історії (Юрій Винничук), і як вони наважуються підривати ностальгійний "австро-угорський проект" зсередини (Софія Андрухович).

До свого завжди вимоги підвищені, тому запасайтеся питаннями – і приєднуйтесь до нас. Буде гаряче".

 

Дата і час

24 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9