Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
SINOPTIK презентуватимуть новий альбом у столичному клубі ATLAS
Название (сокращённое отображение): 
SINOPTIK повертається з великим київським концертом після річної перерви. Музиканти працювали над новим альбомом, який вийде на початку квітня, наприкінці минулого року та на початку 2018-го

Після перерви в один рік гурт SINOPTIK повертається з великим київським концертом. Музиканти працювали над новим альбомом, який вийде на початку квітня, наприкінці минулого року та на початку 2018-го. Новий реліз є черговою віхою творчості гурту та має бути більш важким та психоделічним ніж попередні. На один з треків альбому SINOPTIK обіцяють представити нестандартну відеороботу.

Концерти на підтримку Fields On Fire стартуватимуть європейським туром уже в березні. Українські прихильники гурту зможуть почути альбом вживу в квітні.

Stoner/psychedelic rock гурт SINOPTIK було засновано 2012 року в Донецьку, згодом гурт перебрався до Києва. Останній на сьогодні альбом колективу Interplanet Overdrive вийшов в квітні 2016 року, а в травні того ж року SINOPTIK перемогли на міжнародному конкурсі The Global Battle Of the Bands в Берліні.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9