Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Сила раю. Розмова з Йонатаном Голслахом (Бельгія) про Європу
Название (сокращённое отображение): 
Завтра, 16 лютого, у Книгарні «Є» відбудеться презентація українського перекладу книжки Йонатана Голслаха (Бельгія) «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі»

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Йонатана Голслаха (Бельгія) «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі». Презентація відбудеться завтра, 16 лютого, за участю автора. Початок – о 18.30. Модераторка – Юлія Олійник.

У ХХІ столітті Європа постає перед численними питаннями:

– як втримати країни у Євросоюзі,

– чому Європа – вже не лідер у багатьох галузях економіки,

– як допомогти біженцям інтегруватися у європейську спільноту,

– хто у майбутньому очолить економічні перегони,

– яким є потенціал країн Африки,

– чому останніми роками все популярнішим стає релігійний фундаменталізм.

Ці та безліч інших питань Йонатан Голслах, професор міжнародної політики Вільного університету Брюсселя, висвітлює у своїй ґрунтовній праці «Сила раю. Як Європа може бути попереду в азійському сторіччі». Не забуває автор і про Україну: її силу та майбутню роль у європейському просторі.

Презентація «Сили раю» – це унікальна нагода для українського читача зустрітися з Йонатаном Голслахом: відомим публіцистом, дописувачем «Financial Times», «The Guardian», «Foreign Policy», засновником групи молодих бельгійських лідерів «Friday Group» і просто блискучим аналітиком, який знає, що загрожує «старій Європі» і які перспективи мають молоді держави, зокрема наша.

Захід відбудеться англійською мовою із синхронним перекладом на українську.

 

 

Дата і час

22 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9