Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Швейцарське федеральне відомство зі справ спорту модернізувалось обладнанням від HARMAN
Название (сокращённое отображение): 
Швейцарське федеральне відомство зі справ спорту модернізувалось обладнанням від HARMAN

Нещодавно Швейцарське федеральне відомство зі справ спорту значно оновилось. У процесі модернізації було інстальовано професійну аудіо систему від HARMAN, що містила компоненти BSS Audio, Crown та JBL.
Все обладнання, використане для інсталяції, було надане дистриб'ютором HARMAN Professional – компанією Dr.W.A.G?nther Audio Systems AG, а сама інсталяція була виконана системним інтегратором Kilchenmann AG..
У 335-метровому головному холі пріоритетом є розбірливість мовлення. Два гучномовці серії JBL AM5212/95 у білих корпусах використовуються у якості фронтальних, а шість компактних гучномовців JBL AC16 — як каскадні.
Сигнальна обробка виконується двома пристроями BSS Audio Soundweb London BLU-100, комутаційною панеллю входів/виходів BLU-BOB2 та трьома підсилювачами Crown CDi.
Ларс Шайдеггер з компанії Kilchenmann AG, який відповідав за менеджмент проекту, запевняє: “Система не лише відповідає всім нормам, але й задовольняє необхідні вимоги завдяки чистоті та якості звуку і надзвичайній розбірливості мовлення у будь-якій точці приміщення”.
Менші кімнати були оснащені парою гучномовців JBL Control 25 та підсилювачем Crown XLS 202.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»
 

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9