Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Шостий Фестиваль відеопоезії CYCLOP
Название (сокращённое отображение): 
Шостий Фестиваль відеопоезії CYCLOP пройде 25-26 листопада в Port creative hub. В межах події розкажуть про відеопоезію як жанр, про співіснування і взаємодію в мистецтві поетичного та цифрового, досвіди й експерименти в цьому жанрі

25-26 листопада в Port creative hub пройде Шостий Фестиваль відеопоезії CYCLOP.

CYCLOP – фестиваль, на якому зустрічаються вербальне та візуальне. Територія співіснування та співтворчості кіномитців і літераторів. Простір нових поетичних досвідів, взаємодії різних видів мистецтва та їхньої трансформації. Фестиваль, де поетичне слово набуває зримих змістів і форм.

В межах фестивалю цьогоріч слухаємо про відеопоезію як жанр (Том Конвіс, Канада). Міркуємо про співіснування і взаємодію в мистецтві поетичного та цифрового (Ольга Михайлюк, ArtPole). Дізнаємося про досвіди й експерименти в цьому жанрі українських митців (продакшн-студія OFF Laboratory; Мистецьке об'єднання «Щогла»). Знайомимося з відповідними практиками закордонних авторів, фестивалів і творчих груп (Oslo poesifilm - festival for digital og visuell poesi, Біргіт Хатлехол, Норвегія; PoetryFilm, Зета Бенкс, Великобританія). І, звісно, дивимося найкращі зразки світової відеопоезії, адже в межах фестивалю пройде показ коротких списків українського і міжнародного Конкурсу CYCLOP’17, за перемогу в якому боролися відеопоети з 27 країн.

Що вирізняє відеопоезію як жанр, як вид мистецтва? Навіщо поєднувати слово зі звуком, відео чи перформансом? Як сталося, що вірш вийшов за межі таких звичних для нього письма і декламації? Що таке потенціал і спроможність слова до взаємодії, і де шукати тих нових поетичних досвідів? Приходьте 25-26 листопада у Port Creative Hub – дізнаєтесь.


 

 

Дата і час

15 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9