Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Sèves/Живиця. Живопис Анн Морганн
Название (сокращённое отображение): 
З 22 квітня по 6 травня в Галереї ART14 триватиме виставка Sèves французької художниці Анн Морганн. Мисткиня представить серію полотен, на яких природа втілює почуття, зображені елементи відповідають один одному, гармонійно перекликаються

«Французька весна в Україні» запрошує на виставку Sèves Анн Морганн, що пройде з 22 квітня по 6 травня в Галереї ART14 (провулок Михайлівський, 14).

Анн Морганн представляє Sèves, серію полотен, на яких природа втілює почуття. На кожній картині зображені елементи відповідають один одному, гармонійно перекликаються. Рослини, природні матеріали та вода зливаються і не порушують спокій пустого простору.

Важлива роль відводиться чистим лініям, незмінній стриманості, яка властива художньому характеру природи. Це прагнення до простоти пробуджує в ній глибоку чутливість до проявів життя. Вона шукає обірваність в безкінечних мазках, використовує залишений на полотні простір, аби тому, хто споглядає, у власній уяві поринути в переосмислену природу. Дозволити пізнати рослину без зайвих описів, щоб змусити уяву саму дописувати або ж взагалі заколисати її.

Наче щоб вирватись з-під тиску матеріального світу, Sèves виводить на полотно міську рослину, у котрій смиренна гармонія підкорюється зухвалості життя.

Sèves – це інтерпретація внутрішньої мрійливості, в якій закута душа рослини, і бажання надати миттєвості смаку безкінечності.

Анн Морганн народилась 2 липня 1966 в Екс-ан-Прованс. Присвятивши 18 років створенню парфумів, маючи на меті прививати любов до запахів, вона знайшла натхнення в рослинах. Вона розвиває свою живописну техніку в майстернях Beaux Arts в Парижі та в Сингапурі. Її картини – це погляд на природу, в якій випадкові незакінчені мазки розкривають на полотні таємницю флори.

Анн Морганн шукає ніжність, чуттєвість у поєднанні кольорів та у синергії води, рослин і природних матеріалів. Вона любить писати на великих полотнах або створювати модульні картини у вільному стилі, які не прив’язані до формату полотна.

Зараз вона творить у своїй майстерні в самому серці столиці, і регулярно виставляється за підтримки мерії Парижу. Вона була відзначена під час 30-го бієнале для художників та скульпторів під керівництвом Домініка Сеннельє і Алена Понтекорво.

Її стиль – це відверто образне письмо, в якому квіти знаходяться «поза часом», де пустота і наповненість підкреслюють кожну лінію і форму, і тим самим передають гру світла.
На разі вона працює в майстерні Miroiterie у Парижі.

Галерея знаходиться в історичному центрі Києва і це ідеальне місце для проведення персональної виставки. Завдяки своєму незалежному стилю галерея зберігає і підкреслює автентичність кожної експозиції. Автор разом з керівниками галереї попередньо працює над тим, щоб створити особливу настрій і атмосферу у залах за рахунок музики, освітлення, декору інтер’єру.

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9