Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Сенцов увійшов у фінальну трійку претендентів на премію Сахарова
Название (сокращённое отображение): 
Олег Сенцов увійшов в число трьох фіналістів-номінантів на премію Європейського парламенту імені Андрія Сахарова «За свободу думки». Ці три кандидати були визначені шляхом голосування на спільному засіданні комітетів Європарламенту із закордонних справ і з розвитку

Ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов увійшов в число трьох фіналістів-номінантів на премію Європейського парламенту імені Андрія Сахарова «За свободу думки». Про це оголосили у вівторок, 9 жовтня, у Брюсселі.

Ці три кандидати були визначені шляхом голосування на спільному засіданні комітетів Європарламенту із закордонних справ і з розвитку і підкомітету з прав людини, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».
У шорт-лист номінантів також увійшли група неурядових організацій, які займаються порятунком на морі мігрантів і захистом прав біженців, і марокканський активіст Насер Зефзафі, який очолив протестний рух з соціальних і економічних проблем в регіоні Риф в Марокко, за що був засуджений на тривалий тюремний термін.
27 вересня в Брюсселі на спільному засіданні комітетів Європарламенту із закордонних справ і з розвитку і підкомітету з прав людини відбулася презентація кандидатур на премію ім. Андрія Сахарова 2018 року. Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов був тоді представлений для внесення до попереднього списку кандидатів найбільшою політичною фракцією Європарламенту – Європейською народною партією (ЄНП).
Після визначення трьох фіналістів загальна конференція голів фракцій Європарламенту 25 жовтня у Страсбурзі ухвалить рішення щодо кандидатури лауреата і оголосить результат. Церемонія вручення премії відбудеться також в Страсбурзі 12 грудня на пленарній сесії Європейського парламенту.
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9