Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Секрет звуку Метта Сорума: компресори dbx — ударні пробивають будь-який мікс
Название (сокращённое отображение): 
Секрет звуку Метта Сорума: компресори dbx — ударні пробивають будь-який мікс

Метт Сорум на сьогодні вважається одним з найкрутіших ударників, відтак 2012 року він разом із Guns N’ Roses був вшанований у Залі Слави рок-н-ролу. Водночас Сорум є виконавчим продюсером та власником студії Drac Studios у Лос-Анжелесі, що обладнана звукозаписувальним обладнання за останніми сучасними технологіями, що включають, зокрема, улюблені Сорумом компресор-лімітер dbx 160A і компресор- лімітер 162SL із функцією AutoVelocity™.
“Я користуюся dbx 160A скільки себе пам'ятаю”, - розповідає Сорум. “Це — найкраща робоча конячка, яка звучить ідеально в усіх випадках. Якість звучання компресора — класична, рівна музична компресія, яку ми знаємо й любимо. Відзначу, що його можна легко налаштувати від ледве відчутного до важкого, і це робить його ідеальним для студійного використання. Також він є досить міцним та надійним”.
Сорум почав використовувати dbx 162SL. “Він виявився чудовим стерео компресором!”, - продовжує Сорум. “Я використовую його для окремих треків, на стерео міксі ударних чи для загального міксу. Звучання просто фантастичне, а зручне управління допомагає досягти ідеалу за будь-яких умов. Просто та ефективно”.
Щоб отримати особливе пробивне та потужне звучання під час турне, Сорум подорожує зі своїм dbx 1074 QuadGate™ разом з 162SL. “Кожен із чотирьох каналів 1074-го має контроль рівнів спрацювання, глибину й спад обробленого сигналу, а також частотнозалежний фільтр, що робить dbx 1074 надзвичайно гнучким. Мої том-томи звучать саме так, як мені потрібно, і крім того, їх можна видалити з міксу, а звукоінженерам подобається те, що сигнали мікрофону залишаються чистими та ясними”.
“З dbx ніщо не зрівняється!”, - запевняє Сорум. “Звучання компресора dbx є легендарним, як, наприклад, звучання Les Paul чи Stratocaster. Інше оснащення прийшло та пішло, а ось процесори dbx залишаться зі мною назавжди”.


Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»
 

 

 

Дата і час

13 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9