Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Сапфірові оптичні диски для довготривалого зберігання інформації
Название (сокращённое отображение): 
Вчені Національної академії наук України створили сапфірові оптичні диски, на яких інформація може зберігатися десятки тисяч років

Вчені Інституту проблем реєстрації інформації Національної академії наук України у співпраці з Інститутом монокристалів НАНУ розробили сапфірові оптичні диски. Як повідомив директор Інституту, академік НАНУ В'ячеслав Петров, інформація на них може зберігатися десятки тисяч років.

Вчений розповів, що сапфірові диски по своїм властивостям ідеально підходять для довготривалого зберігання інформації. У них висока температура плавлення (більше 2000 градусів), твердість, поступається лише алмазу, властива зносостійкість.
«Для довготривалого зберігання інформації на сапфірових дисках ми винайшли спосіб створення інформаційного рельєфу безпосередньо на їх поверхні. Наша технологія цілком оригінальна і не має аналогів у світі. Найближчим часом спосіб довготривалого зберігання інформації на сапфірових оптичних дисках буде запатентовано за кордоном», - підкреслив учений.
Академік зазначив, що виготовлення дисків вже здійснюється і незабаром може бути налагоджено їх виробництво в широких масштабах.
 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9