Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Руслан Горовий презентує перевидання збірки «Гагарін і Барселона»
Название (сокращённое отображение): 
В атріумі Національного музею Тараса Шевченка 23 грудня відбудеться презентація перевидання бестселера Руслана Горового «Гагарін і Барселона» від видавництва «ТаТиШо»

23 грудня о 16.00 в атріумі Національного музею Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12) відбудеться презентація перевидання бестселера Руслана Горового «Гагарін і Барселона» від видавництва «ТаТиШо».

«Гагарін і Барселона»  — збірка повістей і оповідань, яка вперше побачила світ у 2013 дуже обмеженим накладом, що був розкуплений за лічені місяці. Більше книжка не видавалася через розбіжності між автором та видавництвом «Кальварія».

Автор Руслан Горовий – режисер-документаліст, відомий за фільмами «Київський Потоп», «Укропи Донбасу», «Переселенець», автор і один із засновників проекту «Служба Розшуку дітей». Його книжки «Казки на ніч», «Ген Воїна», «40…, або чому чуваки не святкують», «1000 і 1 ніч війни» виходили у видавництвах «Кальварія», «Клуб Сімейного дозвілля», «Віват» сукупним тиражем понад 20 тис. примірників та добре знайомі українському читачеві. Із 2016 року автор працює із видавництвом «ТаТиШо».

Книга «Гагарін і Барселона» була видана перед самим Майданом. Її центральна повість «Гагарін і Барселона» стала основою для однойменного спектаклю, який з аншлагами йде в «Київському академічному Молодому Театрі».

На читачів очікують дві варіації книжки – моно-повість «Гагарін і Барселона» у міні форматі та збірка, що містить додаткову повість, яка раніше не публікувалася. У київській презентації перевидання будуть задіяні актори Молодого театру, а на гостей чекають цікаві сюрпризи та несподіванки.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9