Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Розпочинається реєстрація на Міжнародний форум "Креативна Україна"
Название (сокращённое отображение): 
Розпочинається реєстрація на Міжнародний форум "Креативна Україна", який відбудеться 8-9 листопада 2018 року у Києві. Подія організована для фахівців у сфері культурних та креативних індустрій, представників влади, бізнесу (зокрема креативного), громадських установ і проектів

Креативні індустрії є одними з найбільш динамічних секторів світової економіки. Розвиток креативної економіки дає Україні можливість виходити на міжнародні ринки з інноваційним, високотехнологічним та унікальним продуктом, що збільшує надходження до бюджету за рахунок експорту, залучає інвесторів та сприяє стабільному і сталому розвитку країни в цілому. Креативні індустрії мають потенціал до створення доданої вартості та робочих місць через культурне (мистецьке) або креативне вираження, а їх продукти та послуги є наслідком  творчості, навичок і таланту.

Яка місія Форуму?
Другий щорічний міжнародний форум «Креативна Україна» є платформою для політично-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері культурних і креативних індустрій. Захід сприятиме співпраці між органами влади, громадянським суспільством та різними секторами економіки, налагоджуючи державно-приватне партнерство на регіональному й національному рівнях. На форум залучено міжнародних експертів з креативних індустрій та креативної економіки з Великобританії, Німеччини, Бельгії, Італії, Канади та ін.
Що буде?
У перший день буде обговорено роль культури і креативних індустрій у соціально-економічному розвитку України, інструменти посилення конкурентоспроможності представників ККІ в Україні, необхідні умови для розвитку українського креативного підприємництва. Заплановано окрему спеціальну політичну панельну сесію високого рівня «Сучасна урбаністична культура. Baukultur».
Другий день Форуму презентує основні механізми державного й недержавного фінансування у сфері креативних індустрій. Відбудуться презентації останніх тенденцій розвитку дизайну, моди, книговидавництва, буде проведено бізнес-консультації та практичні воркшопи із залученням міжнародних експертів. Завершиться Форум заключної сесією  «Креативні індустрії як фактор економічної інтеграції та формування спільного ціннісного поля України і ЄС» за участі Європейського комісара з питань розширення та політики добросусідства.
Для кого?
Форум організовано для фахівців у сфері культурних та креативних індустрій, представників влади, бізнесу (зокрема креативного), громадських установ і проектів, дослідників, осіб, що займаються розробленням політик в Україні, ЄС та інших країнах.
Захід організовується Міністерством культури України за підтримки програми “Culture Bridges”, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу,  проекту ЄС “Association4U” та ініціативи “Україна 2030: Доктрина збалансованого розвитку”.
 

Дата і час

10 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9