Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Розпочався VII Конкурс п’єс «Драма.UA»
Название (сокращённое отображение): 
Стартує VІІ Конкурс україномовних п’єс «Драма.UA», спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до спеціалізованих видань

Мистецька майстерня «Драбина» і Перша сцена сучасної драматургії «Драма.UA» за підтримки Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки  Львівського академічного обласного театру ляльок оголошують VІІ Конкурс україномовних п’єс «Драма.UA».

З часу свого заснування Конкурс п’єс «Драма.UA» спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до спеціалізованих видань.

Основна мета конкурсу залишається незмінною – відкривати широкому загалу імена талановитих українських драматургів та інтегрувати їх в актуальний театральний контекст.

VII Конкурс п’єс пропонує авторам-переможцям винагороду, котра стала можливою завдяки партнерству з двома театрами Львова:

 • П’єса переможця в номінації «Доросла п’єса» буде поставлена на малій сцені Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки;
 • П’єса переможця в номінації «П’єса для дітей» буде поставлена у Львівському обласному ляльковому театрі(**);
 • П’єси з шорт-ліста Конкурсу будуть рекомендовані для перекладу та постановок в інших театрах.

Умови VIІ Конкурсу п’єс «Драма.UA»

 1. До участі в Конкурсі приймаються непредставлені та неопубліковані раніше авторські п’єси українською мовою (або суржиком), написані не давніше, ніж за два роки до подачі заявки.
 2. Максимальна кількість п’єс від одного автора — 2 (дві).
 3. Учасники Конкурсу повинні заповнити гугл-форму за посиланням — https://goo.gl/3HKjvq та надіслати її до 23:59 години 1 листопада 2018 року.
 4. Конкурс передбачає дві номінації: «П’єса для дорослих» та «П’єса для дітей».
 5. Автори\-ки можуть подавати свої тексти в обидві номінації.
 6. Авторське право на п’єси належить винятково авторам.
 7. Оргкомітет залишає за собою право використовувати твори або фрагменти творів, поданих на Конкурс, а також іншу надану авторами інформацію для промоції Конкурсу.
 8. Про результати Конкурсу можна буде дізнатися на фб-сторінці Мистецької майстерні “Драбина” та Першої сцени сучасної драматургії Драма.UA, а також на сайтах та фб-сторінках наших головних партнерів —  Театру Лесі та Львівського театру ляльок.

Положення про проведення Конкурсу

 1. Оргкомітет Конкурсу формує лонг-ліст з поміж усіх надісланих текстів до 14 листопада 2018 року.
 2. Лонг-ліст передається на розгляд журі, котре формує шорт-ліст та обирає переможців(***) в обох номінаціях до 1 грудня 2018 року.
 3. До складу журі будуть входити завліти театрів, актори, театрознавці та режисери — у тому числі ті, хто працюватиме над постановками п’єс переможців.
 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9