Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Резиденція митця та куратора Клеменса Пула у фонді ІЗОЛЯЦІЯ
Название (сокращённое отображение): 
Учасником програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ став куратор і митець Клеменс Пул із Нью-Йорка. Клеменс був автором проекту-інтервенції #onvacation під час Венеційської бієнале сучасного мистецтва у 2015 році

 З 20 травня по 16 червня 2018 року учасником програми резиденцій фонду ІЗОЛЯЦІЯ став куратор і митець Клеменс Пул із Нью-Йорка, США.

Клеменс Пул – митець та куратор, який живе та працює у Нью-Йорку. Випускник Cooper Union School of Art, Columbia University та London School of Economics.

Вперше потрапив до України у 2014 році, щоб попрацювати над проектом у донецькій ІЗОЛЯЦІЇ, однак його приїзд співпав із захопленням інституції. Під час другого візиту, вже до Києва, він реалізував проект Захоплення, в якому піднімав теми окупації публічних просторів. Клеменс був автором проекту-інтервенції #onvacation під час Венеційської бієнале сучасного мистецтва у 2015 році та одним із менторів міжнародної резиденції Architecture Ukraine, результати якої було представлено у рамках офіційної паралельної програми 15-ої Міжнародної Архітектурної Виставки La Biennale di Venezia Biennale Architettura 2016, La Biennale di Venezia.

13 червня, о 19:00 у креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова 8) відбудеться artist talk Клеменса, на якому він розповість про свій новий проект Donbas Video Portraits та нещодавню експедицію містами Донецької та Луганської областей.

Резиденція Клеменса Пула у фонді ІЗОЛЯЦІЯ відбувається за підтримки Посольства США в Україні.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9