Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Програма Culture Bridges оголосила новий конкурс проектів
Название (сокращённое отображение): 
Програма Culture Bridges оголосила новий конкурс проектів для фахівців та організацій культурного сектору. Фінансування надається на проекти національного та міжнародного співробітництва і на міжнародну мобільність між Україною та країнами ЄС

Програма Culture Bridges оголосила третій конкурс проектів для фахівців та організацій культурного сектору. Програма, що фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Фінансування надається на проекти національного та міжнародного співробітництва і на міжнародну мобільність між Україною та країнами ЄС.

Перші два конкурси програми засвідчили величезний попит на можливості, які пропонує програма в культурному та креативному секторах. Усього отримано 544 заявки на фінансування, з них 83% з України. Найбільше проектних заявок подано у секторах: культурна спадщина, візуальне мистецтво, фестивалі та креативні індустрії. 43 заявки були відібрані для фінансування, а успішні заявники отримали гранти на суму 348 тисяч євро в травні цього року. Перелік переможців першого конкурсу буде опубліковано на початку червня 2018 року. Заявки другого конкурсу зараз оцінюються.

Третій конкурс проектів відкрився 14 травня 2018 року. Апліканти можуть подати заявку на фінансування міжнародної мобільності та проектів національного й міжнародного співробітництва. Конкурс відкритий для фахівців та організацій культурного сектору з України та з усіх країн ЄС. Кінцевий термін подання заявки на проекти мобільності — 5 липня 2018 року, а для проектів співпраці — 12 липня 2018 року.

Третій конкурс зазнав деяких змін. Саймон Вільямс, директор Британської Ради в Україні та директор програми Culture Bridges, пояснює:

«Ми уважно вивчили відгуки заявників перших двох конкурсів: що, з їхньої точки зору, можна удосконалити та зробити краще. У результаті в цей конкурс ми внесли деякі зміни щодо типів грантів. Так, максимальна сума для проектів національного співробітництва збільшена з 8 тисяч до 10 тисяч євро. Також ми скоротили типи грантів для проектів міжнародного співробітництва, що включають відтепер середні (до 20 тисяч євро) та великі проекти (до 50 тисяч євро). Ми сподіваємось, що це зробить різні гранти більш доступними відповідним потребам заявників».

Програма Culture Bridges впроваджується Британською Радою, яка працює у партнерстві з Європейською мережею національних інститутів культури (EUNIC) в Україні. Програма із бюджетом 1,363 млн євро триває з листопада 2017 року по жовтень 2020 року. Упродовж програми — в 2018 та 2019 роках — планується виділити не менше 100 грантів.

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9