Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Проект "Діти доктора Франкенштейна" в арт-центрі Я Галерея
Название (сокращённое отображение): 
18 липня в арт-центрі Я Галерея відбудеться відкриття проекту "Діти доктора Франкенштейна" під кураторством Олександра Ляпіна. Колаж передбачає майбутнє і показує, як змінилося минуле

Відкриття проекту "Діти доктора Франкенштейна" під кураторством Олександра Ляпіна відбудеться 18 липня о 19:00 в арт-центрі Я Галерея, за адресою: вул. Хорива 49Б.

Одним із перших колажистів-експериментаторів був доктор Франкенштейн, який успішно втілив надскладну операцію зі з'єднання нез'єднуваного і оживлення мертвого образу – завдяки створенню конотативних зв'язків, експлуатації ілюзій зрощення і мутацій. Доктор Франкенштейн добре усвідомлював, що він сам є колажем, смертним колажем, як і кожен із нас. Тому й сподівався створити колаж, що оживе. Ми, діти Франкенштейна, продовжуємо його справу і подорожуємо по звивистим швам, стикам, накладкам у пошуках місця, яке прийме цілющу іскру.

Колаж унікальний – усією своєю основою, побутом, взаємовідносинами між абсурдно схрещеними частинами, що намагаються жити самостійно, але сепаратизм приводить до ще більшої дифузії і єднання. Колаж – це життя в новій субстанції, це радісне відчуття сили і бадьорості, пристрасті і вседозволеності.

Колаж передбачає майбутнє і показує, як змінилося минуле.

Олександр Ляпін

Учасники: Александр Ляпін, Юрій Болса, Анастасія Старко, Марсель Онисько, Олена Голуб, Євген Коршунов, Антон Логов, Ольга Дрозд, Анна Войтенко, Юлія Савенко, Дмитро Барзилович, Юлія Кисель, Дмитро Опенько, Віктор Метте, Андрій Страхов, Наталі Глеф, Карина Михайлова, Анна Пилипчук, Ігор Фокін, Анастасія Тюкалова, Вадим Морской, Ольга Касянюк, Олена Небесна, Катерина Бучацька.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9