Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Приз за найкращий ЛҐБТК-фільм «Молодості» отримала парагвайська стрічка «Спадкоємиці»
Название (сокращённое отображение): 
Стали відомі переможці конкурсної програми Sunny Bunny («Сонячний зайчик») 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Приз за найкращий ЛҐБТК-фільм отримала парагвайська стрічка «Спадкоємиці»

У ніч з 2 на 3 червня на вечірці 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Sunny Bunny Awards Night, яка проходила у Довженко-центрі, стали відомі переможці конкурсної програми Sunny Bunny («Сонячний зайчик»).Приз за найкращий ЛҐБТК-фільм «Молодості» отримала парагвайська стрічка «Спадкоємиці».

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.
Статуетку «Скіфський олень» за найкращий фільм про ЛҐБТК отримав Марсело Мартінессі за стрічку «Спадкоємиці» (Парагвай, Уругвай, Німеччина, Бразилія, Норвегія, Франція), показану в міжнародній конкурсній програмі повного метру.
Фільм розповідає про жінку з благополучної родини, яка успадкувала достатньо грошей для комфортного життя, але їх вистачило лише до 60-ліття героїні. У її життя раптом відбувається те, що повністю перевертає його з ніг на голову.
Приз було вручено «за сміливість і пристрасть, з якою режисер оповідає історії жінок, зокрема жінок певного віку, які зважилися втілити мрію та порвати з комфортом своїх життів для пошуків свободи».
Спеціальні відзнаки журі отримали стрічки «Кондитер» Офіра Рауля Ґрайцера (Ізраїль, Німеччина) та «Жорстка фарба» Філіпе Матцембахера та Марсіу Реолона (Бразилія).
До цьогорічного журі конкурсу Sunny Bunny ввійшли виконавча директорка Монреальського ЛГБТК кінофестивалю image+nation Шарлі Будро (Канада), координаторкою проектів у громадській організації «Інсайт» Світлана Малишева (Україна) та програмний координатор Міжнародного кінофестивалю Cine Migrante Крістіан Янковські (Німеччина).
Фільм-переможець буде показано сьогодні, 3 червня, в кінотеатрі «Київ» о 21:30.
 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9