Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Президент відзначив працівників культури державними нагородами
Название (сокращённое отображение): 
З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва президент видав указ про відзначення їх державними нагородами за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва

8 листопада Петро Порошенко видав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність президент постановив:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

Сильвестрова Валентина Васильовича - композитора, м.Київ

Станковича Євгена Федоровича - почесного співголову Національної спілки композиторів України, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

Отковича Василя Петровича - директора Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені І.Труша

Проскурню Сергія Владиславовича - театрального режисера, продюсера, м.Київ

Стасюка Василя Луарсабовича – керівника художнього державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ

Шевченка Михайла Васильовича - поета, публіциста, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

Нетребу Андрія Леонідовича - артиста оркестру комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради

Сідака Василя Васильовича - майстра художньої обробки деревини, Закарпатська область

Юхницького Януша Володимировича - артиста - провідного майстра сцени державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м.Львів

Присвоїти почесні звання:

«Народний артист України»

Демерташу Віктору Костянтиновичу - акторові театру-студії державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені 0.Довженка», м.Київ

Лань Наталії Петрівні - артистці державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м.Львів

Мазур Ірині Володимирівні - керівникові модерн-балету «Життя», м.Львів

Мандриці Наталії Степанівні - художньому керівникові, концертмейстеру академічного камерного оркестру Івано- Франківської обласної філармонії

Ніколаєвій Ксенії Миколаївні - провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра»

«Заслужений артист України»

Агеєву Дмитру Володимировичу - солістові опери державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

Богачу Богдану Михайловичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

Грицькану Михайлу Васильовичу - солістові, керівнику естрадного гурту «Гранд», м.Чернівці

Дуденковій Галині Володимирівні - концертмейстерові державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

Єфімову Андрію Володимировичу - артистові балету Черкаського академічного заслуженого українського народного хору комунального закладу «Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради»

Жиркову Станіславу Ігоровичу - директорові - художньому керівнику театрально-видовищного закладу культури «Київський експериментальний театр «ЗОЛОТІ ВОРОТА»

Завадському Дмитру Анатолійовичу - артистові драми державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м.Київ

Зайченку Олександру Сергійовичу - художньому керівникові гурту «Кредо», м.Житомир

Зражевській- Лепенець Галині Іванівні - провідному майстрові сцени театрально- видовищного закладу культури «Київський академічний театр «Колесо»

Ікаєвій Олені Леонідівні - концертмейстерові Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, м.Київ

Капралю Андрію Мироновичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

Комаровій Ії Інгілісівні - артистці, концертмейстеру державного підприємства «Національний одеський філармонійний оркестр»

Куртяку Володимиру Дмитровичу - композиторові, співаку, м.Івано-Франківськ

Лісовій Наталії В’ячеславівні - артистці державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м.Львів

Нікітіну Максиму Олександровичу - акторові державного підприємства «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м.Київ

Нудику Ярославу Володимировичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

Онищук Майї Іванівні - солістці оркестру академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

Пархоменку Андрію Валентиновичу - провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний драматичний театр на Подолі»

Полозу Михайлу Євгеновичу - солістові-вокалісту творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

Сидоренку Максиму Івановичу - артистові-солісту-інструменталісту державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м.Київ

Скрипчук Оксані Володимирівні - артистці хору установи Тернопільської обласної ради «Тернопільська обласна філармонія»

Суржикову Дмитру Анатолійовичу - артистові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»

Таванцю Дмитру Івановичу - артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів «Київська камерата»

Трицецькому Юрію Михайловичу - провідному солістові опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

Турянину Роману Федоровичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

Уткіну Олександру Вікторовичу - артистові цирку державного підприємства «Державна циркова компанія України», м.Київ

Чварковій Ірині Павлівні - провідному майстрові сцени комунального закладу «Академічний музично- драматичний театр імені Лесі Українки м.Кам’янського» Кам’янської міської ради, Дніпропетровська область

Шавалі Андрію Михайловичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

Шаповалову Ігорю Вікторовичу - директорові Луганської обласної філармонії

Шевченку Анатолію Миколайовичу - провідному майстру сцени комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр (м.Маріуполь)»

Шолом Наталі Анатоліївні - артистці драми Вінницького обласного українського академічного музично- драматичного театру імені М.К.Садовського

Якимцю Володимиру Ярославовичу - вокалістові підприємства «Терція менеджмент», м.Львів

«Заслужений діяч мистецтв України»

Алексійчук Ірині Борисівні - виконуючій обов’язки доцента кафедри Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

Анорічевій-Єрьомці Антоніні Іванівні - доцентові кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв

Батько-Ступці Ірині Василівні - театральному режисерові, м.Київ

Білашу Павлу Миколайовичу - викладачеві кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

Блудову Андрію Валентиновичу - доцентові кафедри Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

Катрич Ользі Тарасівні - професорові кафедри, завідувачеві асистентури-стажування, аспірантури та докторантури Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка

Лагодюк Неонілі Григорівні - викладачеві-методисту вечірньої музичної школи № 1 імені К.Г.Стеценка, м.Київ

Марчуку Володимиру Павловичу - художникові, голові правління Волинської організації Національної спілки художників України

Недошовенко Тамарі Федорівні - художникові станкового та монументально-декоративного живопису, м.Київ

Сопко Одарці Іванівні - завідувачеві кафедри Закарпатської академії мистецтв

Цою Андрію Володимировичу - старшому викладачеві кафедри Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м.Київ

Шмагалу Ростиславу Тарасовичу - деканові Львівської національної академії мистецтв

«Заслужений майстер народної творчості України»

Білевичу Ігорю Володимировичу - майстрові художньої обробки деревини, Сумська область

Маркар’ян Аллі Петрівні - майстрині художньої обробки деревини, м.Полтава

Смірновій Оксані Олексіївні - майстрині художньої вишивки, Київська область

Спасьонову Сергію Івановичу - майстрові художньої кераміки, м.Київ

Шаламай Любові Павлівні - майстрині художньої вишивки, м.Вінниця

«Заслужений працівник культури України»

Абаєвій Тетяні Володимирівні - викладачеві-методисту Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М.В.Лисенка

Білявській Олені Домініківні - заступникові директора відділення школи мистецтв м.Новограда-Волинського, Житомирська область

Бордюг Ірині Вячеславівні - комерційному директорові Херсонського обласного академічного музично- драматичного театру імені М.Куліша

Жеграю Богдану Богдановичу - викладачеві-методисту установи Тернопільської обласної ради «Тернопільське обласне державне музичне училище імені С.Крушельницької»

Зварич Ганні Степанівні - керівникові народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Южинецькі молодички» Будинку культури с.Южинець, Чернівецька область

Зіберову Сергію Вікторовичу - заступникові директора Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я»

Кагановій Ірині Яківні - завідувачеві відділу комунального закладу «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка» Чернігівської обласної ради

Калінчук Катерині Василівні - кравцю державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м.Львів

Киричуку Антону Олександровичу - начальникові служби державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна» Державного управління справами

Кривошей Зінаїді Іванівні - керівникові народного ансамблю бандуристів «Джерела» Палацу культури імені Т.Г.Шевченка відділу Мелітопольської міської ради, Запорізька область

Кулакову Сергію Володимировичу - керівникові народного ансамблю бального танцю «Еврика» комунального закладу «Сєвєродонецький міський палац культури», Луганська область

ЛаєвськомУ Сергію Лазаревичу - директорові Чернігівського обласного історичного музею імені В.В.Тарновського

Макаровій Ганні Юхимівні - керівникові народного художнього колективу «Ансамбль танцю «Джерельце» Миколаївського міського палацу творчості учнів

Максимчук Вікторії Анатоліївні - керівникові народного хорового колективу «Зоряниця» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний»

Мартиненку Артуру Анатолійовичу - директорові комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І.Мартиненка» Рівненської міської ради

Мелешку Володимиру Григоровичу - керівникові народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Посульські козаки» Пустовійтівського сільського будинку культури Роменського району, Сумська область

Овдієвич Світлані Антонівні - директорові Любомльської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек, Волинська область

Пригоді Лілії Борисівні - художньому керівникові народного ансамблю танцю «Весна» Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка

Савенко Гулнарі Аліївні - викладачеві відділення Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

Федосієнку Олександру Віталійовичу - художньому керівникові Дублянського сільського будинку культури Краснокутського району, Харківська область

Фірсовій Надії Костянтинівні - заступникові директора Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка

Черноус Валентині Юхимівні - директорові Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

Шароварову Олександру Вікторовичу - генеральному директорові обласного комунального підприємства культури «Дніпропетровський академічний театр опери та балету», м.Дніпро

«Заслужений працівник освіти України»

Білецькій Марині Вікторівні - художньому керівникові Театру естрадного танцю «Карнавал» комунального закладу «Харківський палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської ради Харківської області»

«Заслужений художник України»

Ковалю Олександру Івановичу - художникові-скульптору, м. Одеса

Козіку Віктору Георгійовичу - художникові-живописцю, м.Київ

Узбеку Віктору Спиридоновичу - художникові-граверу, Донецька область

Шупляку Олегу Іллічу - художникові-живописцю, Тернопільська область.

 

 

Дата і час

21 листопада 2017 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9