Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентовано трейлер повнометражного документального фільму "Перша сотня"
Название (сокращённое отображение): 
На українському стенді Європейського кіноринку в Берліні було презентовано офіційний трейлер повнометражного документального фільму «Перша сотня». Автори фільму – Ярослав Пілунський, Юрій Грузінов та Юлія Шашкова

15-го лютого на українському стенді Європейського кіноринку в Берліні було презентовано офіційний трейлер повнометражного документального фільму «Перша сотня», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Проект цього фільму став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Автори фільму – Ярослав Пілунський, Юрій Грузінов та Юлія Шашкова; продюсер – Анна Капустіна. Виробництво картини здійснює компанія «Альбатрос Коммунікос Україна».

Стрічка розповість про громадських активістів Революції Гідності, які пройшли тяжкий шлях з перших днів Майдану. Пройшли крізь надії та розчарування, мужність та зрадництво, крізь війну, кров та сльози, втрати та перемоги, але зберегли свою честь і гідність.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «На українському стенді Європейського кіноринку було представлено цілу низку кінопроектів, але особливу увагу привертав до себе саме трейлер фільму "Перша сотня", що створюється за підтримки Держкіно».

Нагадуємо, що 16-го листопада 2016р. Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Альбатрос Коммунікос Україна» контракт про надання фільму «Перша сотня» державної фінансової підтримки розміром 1 989 325 грн., що становить 50% загальної вартості фільму.

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9