Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентацію роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»
Название (сокращённое отображение): 
21 травня у Книгарні «Є» на Хрещатику відбудеться презентацію роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка». Авторка запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію «Щедрик» і висуває свою версію загадкового вбивства Миколи Леонтовича

Книгарня «Є» на Хрещатику та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують 21 травня о 19:30 на першу презентацію роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка».

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається “Щедрик”, написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману “Прилетіла ластівочка” запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.

Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то до розмови запрошені також продюсери Андрій Чернюк, Галина Храпко та Олександр Цяпкало. Модератор – видавець Микола Кравченко.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9