Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація збірки поезій «23» Андріани Фединчук
Название (сокращённое отображение): 
У Літературному целанівському центрі 18 квітня відбудеться презентація збірки поезій «23» Андріани Фединчук. Вірші, які увійшли до книги, були написані в найважливіший час формування світогляду поетеси і тому вони є своєрідною автобіографією

У середу, 18 квітня, о 18:30 у Літературному целанівському центрі відбудеться презентація збірки поезій «23» Андріани Фединчук.

Протягом 22-х років бажання малювати та писати вірші завжди йшли пліч-о-пліч у житті авторки. Андріана ніколи не могла дати собі відповідь, що їй подобається більше. Після закінчення школи вибір було зроблено на користь малювання, але навчання на відділі Графічного дизайну у Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва дозволило їй більше дізнатися про структуру книги, художні вимоги, мистецтво ілюстрації та оформлення сторінок. Бажання безперервного вдосконалення не дало Андріані залишити улюблену справу – писати вірші. Складні життєві ситуації, роздуми та боротьба постійно надихали на нові рядки, у яких була тільки правда.

Презентація збірки поезій – це готовність відкрити людям свою душу, продекламувати свої думки, дозволити зрозуміти те, що ховалося на сторінках вірних записників.
Збірка поезій «23» - перша збірка авторки. Сторінки цієї книги просякнуті правдою, емоціями, журбою, силою, життям. Вірші, які увійшли до збірки, були написані в найважливіший час формування світогляду поетеси і тому вони є своєрідною автобіографією.

У збірці поезій зосереджено дві сторони мистецтва – те, що ми можемо прочитати і побачити. Ілюстрації виступають у ролі психологічного портрету до вистражданих та пережитих рядків.

Бажання творити – це непереборний імпульс і неймовірне досягнення митця. Це готовність піддатися своїм емоціям та відчуттям, упорядкувати всі думки, співставити їх з переживаннями і втілити у своє творіння. І згодом прийняти важливе рішення – явити Світу свою творчість.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9