Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація видання «Мудрості від Максима Рильського»
Название (сокращённое отображение): 
У Книгарні "Є" 15 березня відбудеться презентація книжки «Мудрості від Максима Рильського», що вийшла в світ у видавництві «Успіх і кар’єра». До збірки, крім ліричних поезій, увійде епістолярна спадщина поета

 Книгарня «Є» та видавництво «Успіх і кар’єра» запрошують на презентацію видання «Мудрості від Максима Рильського», що відбудеться 15 березня. Початок – о 17.00.

Максим Тадейович Рильський залишив по собі справжній розсип глибоких філософських висловів, які не втратили свого значення досі. Справді, як наголошував сам класик: «Великий поет – завжди сучасник». Крім прекрасних ліричних поезій, читачів збірки має зацікавити епістолярна спадщина поета, зокрема до найвищих посадових осіб тодішньої держави: Микити Хрущова, Клима Ворошилова та ін. Ці листи або зовсім не публікувалася, або публікувалася лише в 20-томнику, виданому півстоліття тому. Книга «Мудрості від Максима Рильського» розкриває світосприйняття, духовні та моральні принципи, життєві спостереження видатного гуманіста, мудреця і мислителя Максима Рильського.

Учасники презентації: Максим Рильський-онук; заступник директора Інституту літератури НАН України Сергій Гальченко; заступник голови Національної спілки письменників України Олександр Гордон; голова Українського фонду культури Олександр Бакуменко.

 

Дата і час

21 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9