Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація повісті Чеслава Мілоша «Долина Ісси»
Название (сокращённое отображение): 
Сьогодні, 9 лютого, в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться презентація українського перекладу повісті Чеслава Мілоша «Долина Ісси». Перекладач Наталя Сидяченко розповість про повість на тлі доробку автора

Польський Інститут у Києві, Національний музей Тараса Шевченка та Видавництво «Юніверс» запрошують сьогодні, 9 лютого, на презентацію українського перекладу повісті Чеслава Мілоша «Долина Ісси».

Перекладач, кандидат філологічних наук Наталя Сидяченко розповість про повість на тлі доробку Чеслава Мілоша.

Модератор: Андрій Савчук, директор видавництва «Юніверс».

Повість «Долина Ісси» лауреата Нобелівської премії 1980 року Чеслава Мілоша (1911-2004) – вже третя книжка, після поетичного тому «Вибрані твори», 2008 та есе «Земля Ульро», 2015, видатного польського автора, яка виходить друком у видавництві «Юніверс». Попри те, що прозовий, цей твір написаний надзвичайно поетичною мовою і присвячений пізнанню митцем свого коріння. Головний герой «Долини Ісси», хлопчик Томаш (alter ego автора), шукає відповідей на питання: «Як це стається, що ти є тим, ким є?». Замислитись не лише над явленою ідентичністю героя, але й над своїм єством, а також над сутністю людини загалом, напевно спонукає цей мудрий і, як завжди у Мілоша, глибоко філософський твір.

Чеслав Мілош – поет, прозаїк, перекладач. Лауреат Нобелівської премії 1980 року й інших численних літературних премій. Його твори перекладено 42 мовами. Мілош – доктор honoris causa багатьох університетів у США та Польщі, почесний громадянин Литви та міста Краків. Творчість Мілоша є одним із найвидатніших явищ нашого літературного сьогодення.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9