Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація нового роману Андрія Любки «Твій погляд,Чіо-Чіо-сан»
Название (сокращённое отображение): 
27 вересня в Актовій залі Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться презентація нової книжки українського письменника Андрія Любки «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан»

 Презентація нової книжки українського письменника Андрія Любки «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан» відбудеться 27 вересня в Актовій залі Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

«Три довгих роки я писав цей роман, – каже Андрій Любка, – разом із героєм переслідуючи його ворога, западаючи з ним у депресії і радіючи його успіхам. Чому детектив? Щоб мені цікавіше було його писати, а читачам – читати».

Ілюстрації до книжки створила київська художниця Альона Шум. Перша презентація роману відбулася під час ІХ Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ. Протягом вересня, в рамках Всеукраїнського туру, Андрій Любка відвідає 13 міст, а презентації на сході й півдні України відбудуться у листопаді.

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9