Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація мемуарів Марини Абрамович "Пройти крізь стіни"
Название (сокращённое отображение): 
Видавництво ARTHUSS.com.ua представляє український переклад автобіографії зірки сучасного перформансу – Марини Абрамович. Захід пройде 25 травня в межах Kyiv Art Week

Видавництво ARTHUSS.com.ua представляє 25 травня о 18:00 в межах Kyiv Art Week український переклад автобіографії зірки сучасного перформансу – Марини Абрамович. Видання виходить в серії Ukrainian Art Book. Марина Абрамович – одна з найвідоміших художниць сьогодення. Її велика особиста історія – це історія втрат, болю та невпинного розширення меж розуміння людини. В автобіографії Абрамович відверто розповідає про свої стосунки з найближчими людьми, про непростий шлях до світу мистецтва, і звичайно, про перформанси, сповнені страху, болю, виснаження, небезпеки та безкомпромісного прагнення зрозуміти межі людських можливостей.

Ця книга є ключем до розуміння не лише Марини Абрамович, а й новітнього мистецтва, історії постсоціалістичних країн і сучасності загалом.

Презентація відбудеться за участі видавничої групи у складі: Костянтин Кожемяка (засновник видавництва ArtHuss), Олександр Михед (перекладач книжки), Маргарита Єгорченко (редакторка видання), Микола Ковальчук (дизайнер і верстальник книжки).

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9