Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація книжки "Время и вечность Александра Аксинина"
Название (сокращённое отображение): 
Національний художній музей України запрошує завтра, 11 листопада, на презентацію книжки "Время и вечность Александра Аксинина". Це видання — спроба якнайповніше представити творчий доробок відомого художника-графіка

Завтра,  11 листопада, в Національному художньому музеї  України відбудеться презентація книжки "Время и вечность Александра Аксинина". Це видання — спроба якнайповніше представити творчий доробок художника-графіка Олександра Аксініна (1949–1985). 

У трьох розділах книги зібрано майже всі його твори — від пошуків учнівського періоду до зрілих робіт в техніках офорту і акварелі, а також ескізи і уривки з листів і щоденників. Тут немає коментарів — звучить тільки чистий і самотній голос унікального художника, який, використовуючи мову графічної форми, вибудовував власну філософську систему, створював власну метамову, щоб висловити свою космологію, свої гіпотези про світ у координатах Час — Вічність. 
Книгу представлятимуть: дослідник і популяризатор творчості Олександра Аксініна Ігор Введенський (Ростов-на-Дону, Росія) і видавець Леонід Комський.
 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9