Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація книги Віктора Єрофєєва «Тіло. 59 оповідань про тілесні вершини й низовини»
Название (сокращённое отображение): 
21 квітня у видавництві Art Huss відбудеться презентація книги Віктора Єрофєєва «Тіло. 59 оповідань про тілесні вершини й низовини» та персональна виставка робіт Костянтина Зоркіна

Видавництво Art Huss представляє 21 квітня о 19:00 прем’єру книгу Віктора Єрофєєва «Тіло. 59 оповідань про тілесні вершини й низовини» та персональну виставку робіт Костянтина Зоркіна.

21 квітня відбудеться не тільки і не стільки презентація самої книги, а в більшій мірі організатори події ставлять на меті показати глядачеві ілюстративний ряд - а це більше 60-ти графічних робіт. Експозиція підсилена інсталяцією та живописом.

До української збірки перекладів вибраних оповідань культового російського письменника Віктора Єрофєєва ввійшли 59 оповідань, об’єднаних у чотири розділи: «Тіло та люди», «Ім’я: тіло», «Тіло любові» та «Тіло і держава». З унікальною авторською інтонацією Віктор Єрофєєв розповідає про «тілесні вершини й низовини».

Видання містить 59 унікальних ілюстрацій, створених містичним харківським митцем Костянтином Зоркіним. Візуальне наповнення книги дозволяє сміливо відносити її до формату art-book. Арт-директор видання – Олександр Михед.

Переклад здійснив відомий український письменник молодшого покоління Сашко Ушкалов.

У рамках же VII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (17-21 травня) очікується приїзд самого Віктора Єрофєєва на презентацію книги та спілкування із українськими читачами. Також заплановано круглий стіл «Тіло і тілесність», у рамках якого команда, що працювала над виданням, обговорить функціонування концепту «тіла» у літературі та мистецтві і перформанс Костянтина Зоркіна.

Віктор Єрофєєв: «Все життя воно асоціювалося у мене з юними дівами, з ледь задертим подолом сукні, високим бюстом, вологим поглядом. А тут розумієш, яка парадоксальна  російська мова! Одне і те ж слово для сороміцьких ігор і для мертвої людини. Мертве ТІЛО не менш значуще, ніж живе ТІЛО жінки. Мова робить з нами, що хоче...»

Костянтин Кожемяка, ініціатор видання, засновник Фонду культурних ініціатив Art Huss: «Тіло - це божественне вмістилище духу чи мішок із тельбухами? Джерело щастя та насолод, чи горя, болю та хвороб? Спільне творіння Бога і диявола "ТІЛО"  - справжній герой одноіменної збірки вибраних оповідань культового російського письменника Віктора Єрофєєва. Костянтин Зоркін створив графічний ряд, який не тільки візуалізує, але й посилює й виводить сприйняття прочитаного далеко за його межі. Маючи перед собою російський і словенський варіанти видання цієї книги, абсолютно відповідально заявляю: наше вийшло найкрутіше, завдяки злагодженій роботі команди проекту -  Олександра Михеда, Сашка Ушкалова, Лариси Яковенко, а також графічним роботам Кості Зоркіна, які можна переглянути разом з книгою вже з 21.04.17 у Києві».

Костянтин Зоркін, художник. Інсталяція, перформанс, графіка, сценографія. Учасник багатьох групових виставок і проектів, зокрема "Sex dialoqes" (Єрміловцентр, Харків, 2016), "Втілюючи місію: Мистецтво та бізнес" (ЦСМ М17, Київ, 2016), "Український зріз: Перетворення" (Вроцлав, Люблін, 2016), ленд-арт симпозіум "Проводи" (Вінниця, 2016). Персональні проекти: "Виставка метеликів" (Муніципальна Галерея, Харків, 2015), "Активна предметне середовище" (МГ, Харків, 2016) та ін. З 2014 р. засновник групи "Лабораторія ненаправленої дій", яка діє в області перформансу. Живе та працює у Харкові.

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9