Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація книги "Енеїда Базилевича" на Книжковому Арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
Під час VII Міжнародного фестивалю Книжковий Арсенал у неділю, 21 травня, відбудеться презентація «Енеїди Базилевича» - книги про книгу, в якій відкриті родинні архіви, порівняльний аналіз зі зразками світового мистецтва, авторські макети та ескізи

Усім відомі книги можуть набувати зовсім нового звучання – завдяки ілюстраціям.

До сьогодні так і не було створено ілюстрацій до «Енеїди» потужніших за ті, які протягом усього життя розробляв Анатолій Базилевич. Хоча перші ескізи були зроблені понад півстоліття тому, але образи козаків і латинян, богів і богинь не втратили актуальності. Цього року вийшла перша книга про книгу – «Енеїда Базилевича». Відкриття родинних архівів, порівняльний аналіз зі зразками світового мистецтва, розповідь сина художника, оригінальні ілюстрації до книги, авторські макети та ескізи – все це склало основу нового формату. Адже видання, яке перевидавалося понад півтора десятки разів, зведений наклад якого склав більш ніж мільйон примірників, а самі ілюстрації отримали народну любов має отримати логічне продовження – власне дослідження.
Нас цікавили питання: чому образи оголених козаків і богинь пройшли крізь радянську цензуру? Як Базилевич протягом десятиліття розробляв образи героїв? Що дала «Енеїда» Базилевича усій візуальній українській культурі?

Презентація «Енеїди Базилевича» відбудеться під час VII Міжнародного фестивалю Книжковий  Арсенал у неділю, 21 травня, о 13:00. Локація – зал УВК.

Учасники: Олексій Базилевич, Діана Клочко, Катерина Сіваченко, Поліна Ліміна, Данило Нікітін,. Модератор: Павло Гудімов.

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9