Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація книги «Як читати класиків» на Книжковому Арсеналі
Название (сокращённое отображение): 
У межах VIІI Міжнародного фестивалю Книжковий арсенал Ростислав Семків і видавництво Pabulum презентують нову книгу «Як читати класиків» про підкорення сили літератури

1 червня о 13:00 у межах VIІI Міжнародного фестивалю Книжковий арсенал Ростислав Семків і видавництво Pabulum презентують нову книгу – «Як читати класиків».

Ця книжка про підкорення могутньої сили — сили літератури.

Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників — від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Ростислав Семків  – літературознавець, критик, автор книги «Як писали класики», перекладач, директор видавництва Смолоскип, доцент кафедри літературознавства «Києво-Могилянської Академії». Лектор Центру літературної освіти. Стажувався у Гарвардському університеті. Член журі багатьох літературних премій.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9