Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Презентація каталогу «Ройтбурд» на фестивалі «Книжковий Арсенал»
Название (сокращённое отображение): 
21 квітня у рамках VI-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» видавництво «Основи» презентує книгу-альбом "Ройтбурд", присвячену творчості відомого українського художника

21 квітня о 20:00 в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» в рамках VI-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» видавництво «Основи» презентує книгу-альбом, присвячену творчості українського художника Олександра Ройтбурда.

У альбомі "Ройтбурд", який створювався протягом трьох років (2013-2016), мистецтвознавиця Ольга Балашова в діалозі з художником намагається відтворити деталі його творчої біографії в контексті епохи та осмислити авторський внесок в історію українського мистецтва. Так, у книзі розповідь про нашого неординарного сучасника ведеться від імені двох авторів. Один – мистецтвознавиця, яка окреслює історичний та культурний контексти перехідної епохи. Інший – сам художник, який у притаманній йому іронічній манері ділиться спогадами про факти свого життя та людей, яких йому доводилося зустрічати. Також у книзі є статті Яніни Пруденко про відеороботи Ройтбудра та Лізавети Герман про його кураторську практику. У основі книги – творча біографія художника: від дитячих малюнків до робіт 2015-го року.

У рамках Книжкового Арсеналу відбудеться виставка Олександра Ройтбурда "Обережно, пофарбовано!". Над циклом робіт, які буде представлено, художник працює із 2014-го року. Відкриття виставки – 21-го квітня о 20:00 у залі "Фарби".

Альбом "Ройтбурд" створено за підтримки Стелли Беньямінової, Віктора Гордєєва, Юрія Когутяка, родини Мітіних, Олени та Олексія Харько.

 

Дата і час

19 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9