Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прес-конференція з культовим дизайнером Марселем Вандерсом (Нідерланди)
Название (сокращённое отображение): 
У Києві 7 грудня відбудеться прес-конференція культовим дизайнером Марселем Вандерсом (Нідерланди), який приїде до Києва на запрошення організаторів Х Всеукраїнського архітектурного конкурсу «Інтер'єр року»

 7 грудня о 12:00 в КВЦ «Парковий» відбудеться прес-конференція з одним з культовим дизайнерів сучасності Марселем Вандерсом (Нідерланди), який приїде до Києва на запрошення організаторів Х Всеукраїнського архітектурного конкурсу «Інтер'єр року» у якості голови міжнародного жюрі. 

Марсель Вандерс — це чарівник із зовнішностю кінозірки, автор знаменитих на весь світ предметів, які ви точно знаєте, але мабуть не знали, хто саме їх створив: «вязане» крісло, дивани з голандського мережива та решту дивовижних робіт, частина яких вже стала історією світового дизайну та зберігаться в музеях (в музеї Вікторії і Альберта в Лондоні, музеї декоративного мистецтва в Копенгагені, MoMA в Нью-Йорку, музеї сучасного мистецтва в Сан-Франциско та інших).
На его визитівці написано: «дизайнер нової епохи». Це справді так — адже він вміє втілювати найдивніші фантазії та робити їх утілітарними предметами. Новий час штучного інтелекту та штучних речей вимагає повернутися до людей, до людяності до емоцій та романтизму — і Марсель Вандерс блискуче надає таку можливість. Містификатор, провокатор, бешкетник, ілюзіоніст дизайну — як тільки не назвала його світова преса, і все це про нього. Подейкують, що самі голандці до нього ставляться з певною осторогою — вже надто він емоційнй та чуттєвий для настроїв нідерландців. Але саме Марсель Вандерс зробив неоціненне для  сучасної Голандіі: він зміг трансформувати впізнані національні культурні коди та ремесла (такі, як традиційне мотузкове в’язання, делфтский фарфор), трансформувати їх у надсучасні предмети та зробити впізнаваним світовим надбанням. Він віртуозно змішує епохи, матеріали, масштаби, створюючи ультрасучасні предмети з історичним корінням. Кожен його інтер’єр — це «країна чудес», кожен предмет вражає уяву. 
Як йому це вдаєтся? З якою місією він приїхав в Україну і чи планує він колаборацію з українськими дизайнерами, які зараз дедалі впевненіше виходять на світову арену? Про це ви дізнаєтесь на прес-конференціі. 
Також учасниками прес-конференції будуть: знаменитий архітектор-урбаніст Хірокі Мацуура. CEO MADMA urbanism + landscape + MASA architects
Проекти Хірокі неповторними робить здавалося б, несумісне поєднання японської стриманості і європейської демократичності. Його роботи відрізняються зовнішньої лаконічністю, однак, завжди високою функціональністю, великою кількістю світла і відкритого простору, будинки Хірокі немов «дихають на повну». А традиційне для японського інтер'єру використання дерева додає їм тепла і затишку.
Хірокі закінчив факультет архітектури Токійського університету мистецтв (Tokyo Geijutsu Daigaku) ​​і Південнокаліфорнійського університету архітектури (Southern California Institute Of Architecture) в Лос Анжелесі.
Крістос Пассас. Британський архітектор грецького походження з лютого 1998 року є виконавчим директором і провідним дизайнером Zaha Hadid Architects. Автор і керівник багатьох значущих проектів Бюро, серед яких Розенталь Центр Музею сучасного мистецтва в Цинциннаті (Rosenthal Centre, Contemporary Art in Cincinnati), Музей мистецтва ХХI століття в Римі (the MAXXI: National Museum of 21st Century Art in Rome), Міст Шейха Заїда в ОАЕ. Є розробником Наукового центру Фаено (Phaeno Science Centrе) в Вольфсбурзі, Німеччина, а також Dominion Tower в Москві, Технопарку Ощадбанку в Сколково, Opus tower в Дубаї, Beko Masterplan в Белграді, Eleftheria Square в Нікосії (Кіпр) і інших.
 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9