Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прес-конференція Міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна-Київ»
Название (сокращённое отображение): 
У рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби» Равеннського фестивалю та диригента Ріккардо Муті (Італія), у містах Києві та Равенна відбудуться концерти за участю актора Джона Малковича (США), оперних зірок Людмили Монастирської та Сергія Магери

Прес-конференція міжнародного проекту «Шляхи дружби. Равенна-Київ» відбудеться 12 червня о 12:00  в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ».

У рамках Міжнародного проекту «Шляхи дружби» Равеннського фестивалю та видатного митця сучасності, диригента Ріккардо Муті (Італія), у містах Києві та Равенна (Італія) відбудуться концерти за участю актора Джона Малковича (США), оперних зірок Людмили Монастирської та Сергія Магери, симфонічного оркестру Національної опери України та Молодіжного оркестру Луїджі Керубіні (Італія), Великого зведеного хору. Загалом понад 300 учасників.
Спікери заходу:
Міністр культури України – Євген Нищук  
Куратор проекту «Шляхи дружби. Равенна–Київ» – професор Нікола Франко Баллоні
Цьогорічний проект Равеннського фестивалю «Шляхи дружби. Равенна–Київ», що відбудеться в Києві на Софійські площі 1 липня, реалізується за сприяння Міністерства культури України та Національної опери України, Міністерства інформаційної політики України, КМДА, а також Міністерства культурної діяльності та спадщини і туризму Італії, Міністерства закордонних справ Італії, Адміністрації Регіону Емілія-Романья, мерії м. Равенна, Національної телерадіокомпанії RAI-1, телеканалу «1+1», інших українських та італійських інституцій. З метою міжнародного висвітлення події до Києва приїде близько 25 представників провідних іноземних ЗМІ з країн Євросоюзу, Азії та США.
«Шляхи дружби» – багаторічний проект, започаткований престижним Ravenna Festival у 1997 році концертом в ім’я миру в м. Сараєво (Боснія і Герцеговина). Відтоді концерти проекту «Шляхи дружби» відбувалися в найгарячіших точках світу (в Бейруті, Єрусалимі, Найробі, Дамаску, Тегерані тощо), несучи високу миротворчу місію або вшановуючи пам’ять жертв найтрагічніших подій сучасності, як-от концерт у Нью-Йорку 2002 р. до роковини терористичного акту в Манхеттені. 
Автор і незмінний керівник проекту — Маестро Ріккардо Муті, найвидатнішій диригент сучасності, художній керівник і головний диригент театру «Ла Скала» (близько 20 років), Зальцбурзького фестивалю, провідних світових оркестрів – Чиказького та Філадельфійського симфонічних оркестрів, Філармонічного оркестру в Лондоні, довічний почесний диригент Римської опери, засновник і художній керівник Молодіжного оркестру Луїджі Керубіні та Міжнародної оперної академії Ріккардо Муті тощо.
 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9