Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прес-конференція фестивалю "Відкрита ніч"
Название (сокращённое отображение): 
26 квітня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція Кінофестивалю національного кіно «Відкрита ніч «Дубль 20», на якій буде оголошено програму, локації, номінації та правила подачі до конкурсної програми

26 квітня о 11:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю національного кіно «Відкрита ніч «Дубль 20» на якій буде оголошено:

- програму кінофестивалю та правила подачі до конкурсної програми

- номінації та призи фестивалю

- перелік офіційних майданчиків фестивалю по Україні та за кордоном.

Спікери: 

Михайло Іллєнко - президент і арт-директор фестивалю;

Сергій Неретін – перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно України; 

Діана Попова – директор департаменту культури КМДА;

Володимир Лавренчук - голова правління «Райффайзен Банк Аваль»; 

Андрій Різоль - голова Ради меценатів фестивалю, засновник та генеральний директор агенції маркетингових та PR сервісів компанії «Вавілон».

Фестиваль «Відкрита ніч» щорічно проходить в кінці червня, як огляд найцікавіших здобутків українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для наших кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

У 2017 році ювілейна «Відкрита ніч. Дубль 20» відбудеться 24-25 червня. Як і в попередні роки, основним майданчиком стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази і трансляції кінопоказів пройдуть по Україні та за кордоном.

За 19 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Оксана Забужко, Сергій Фоменко, Олег Скрипка, Сергій Якутович, Влад Троїцький, Юрій Андрухович, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок державних установ, громадських організацій, приватної ініціативи, благочинних внесків, а також з інших джерел.

У 2017 році фестиваль пройде за підтримки - Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.

 

 

 

Дата і час

22 червня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9