Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прес-конференція «Відкритої Ночі»
Название (сокращённое отображение): 
Прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «Відкрита ніч. "Дубль 21» відбудеться 19 червня у Київському телецентрі. На зустрічі буде оголошено програму та склад журі

 19 червня о 11:00 у Київському телецентрі («Олівець», вул. Мельникова 42) відбудеться прес-конференція Кінофестивалю українського короткометражного кіно «Відкрита ніч. "Дубль 21».

На зустрічі буде оголошено:

програму кінофестивалю (конкурсну, позаконкурсну та спеціальну)

повний склад журі

перелік офіційних майданчиків фестивалю по Україні та закордоном

Спікери:  

Михайло Іллєнко – президент і арт-директор фестивалю, кінорежисер;
Сергій Неретін – перший заступник Голови Державного агентства України з питань кіно України; 
Андрій Різоль – ініціатор створення та Голова Меценатської Ради кінофестивалю «Відкрита Ніч», CEO компанії "ВАВІЛОН"; Голова правління Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!»; експерт з PR, комплексних комунікаційних, маркетингових, соціальних, мистецьких проектів, кін - та музичний продюсер.
Розклад події:
10:45 – кава-брейк;
11:00 – 11:40 – прес-конференція.
У 2018 році Кінофестиваль «Відкританіч. Дубль 21» відбудеться в ніч з 30 червня на 1 липня на столичному Арт-причалі. Одночасно з Києвом покази короткометражних фільмів українських режисерів пройдуть на 80 майданчиках України та зарубіжжя.
Разом із основним конкурсним блоком відбудеться показ спеціальної програми на підтримку Олега Сенцова та іншихб ранців Кремля.
Мета фестивалю - підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, якіз берігають традиції українського мистецтва, пропонуючи нові концепції його розвитку, самоідентифікації та існування в спектрі світових національних кінематографій.
 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9