Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прем'єра фільму Олексія Радинського "Зсув" у Будинку кіно
Название (сокращённое отображение): 
Показ та обговорення документального фільму Олексія Радинського “Зсув” відбудеться 23 травня у Будинку кіно. Стрічка - про спробу побудувати “суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує”

Центр візуальної культури та “Політична критика” запрошують на показ та обговорення документального фільму Олексія Радинського “Зсув”, що відбудеться у вівторок, 23 травня, о 19:00 у Синьому залі Будинку кіно.

Як побудувати щось із нічого? Чи можлива постійна автономна зона в центрі Києва? Яким чином зсув ґрунту, який відбувася понад 20 років тому, сприяє розвитку молодіжних субкультур? І що тут робить Міша Коптєв?

“Зсув” – це фільм про спробу побудувати “суспільство, яке докорінно відрізняється від усього, що нас оточує”. Ця спроба відбувається в самому центрі Києва, на території, відвойованій у міста природною стихією. Зсув ґрунту, деградація міської політики та розпад суспільних зв’язків призвели до виникнення безвладного, непідконтрольного анклаву в центрі міста. Так виникає ідея “утопії тут і тепер”, у створенні якої беруть участь представники вуличного мистецтва, музичної сцени, театрального аванґарду, etc. 

Після показу відбудеться розмова з режисером фільму Олексієм Радинським і архітекторкою Даною Косміною, чий проект став основою сюжету фільму "Зсув". Ведуча – Євгенія Моляр.
 
У фільмі “Зсув” беруть участь:
Вова Воротньов, Борис Блаженний, Юрій Антонов, Давид Чичкан, Тен, Олександр Павлов, Михайло Коптєв і театр "Орхідея", Іра Новікова, Артур Сніткус (група "О,"), E.T.C.
 
"Зсув", 26', 2016
 
Режисер: Олексій Радинський
Оператори: Саша Бойко, Макс Савченко
Додаткове відео: Андрій Піддубняк, Олексій Радинський
Монтаж: Микола Базаркін, Олексій Радинський
Звукооператор: Олександр Горбунов
Корекція кольору: Андрій Довгий
Лінійна продюсерка: Люба Кнорозок
Продюсерка: Світлана Зінов’єва
 
Музика: “HDSH”, “Метрострой Клан”
 
Виробництво: Inspiration Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно (в рамках проекту “Контури”).

 

Дата і час

23 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9