Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прем'єра драматичної вистави "Володар Мух"
Название (сокращённое отображение): 
Прем'єра драматичної вистави "Володар Мух", нового проекту ЦСМ ДАХ від режисера Давида Петросяна, відбудеться 8 червня у театральному центрі Краків. Спектакль за мотивами книг Вільяма Голдінга «Володар мух» та Освальда Шпенґлера «Присмерк Європи»

8 червня у театральному центрі Краків – прем'єра драматичної вистави "Володар Мух", нового проекту ЦСМ ДАХ від режисера Давида Петросяна.

Група підлітків розділяється навпіл, створюючи прірву непорозуміння: одні намагаються боротися зі своїм страхом, залишаючись гуманними до кінця, інші ж поклоняються невідомому «звіру». Страх створює прірву непорозуміння між людьми. Відсутність взаєморозуміння з іншими змінює сприйняття світу, усамітнює і капсулює свідомість. Виникає оболонка, всередині якої кожен герой замикається, тим самим – ще більше посилюючи нерозуміння між собою. Куди ж веде ініційована страхом ланцюгова реакція?
В час, коли кожен з нас переживає серйозний інформаційний та матеріальний тиск, важливо знайти те, що дозволить людям йти разом, довіряти один одному і не вигадувати між собою кордонів.
За мотивами книг Вільяма Голдінга «Володар мух» та Освальда Шпенґлера «Присмерк Європи».
Режисер, сценографія, музичне оформлення та інсценування: Давид Петросян.
Арт-менеджер проекту: Влада Романченко
Художник по світлу та проекції: Наталка Перчишена.
 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9