Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Прем’єра поетичної драми «Маруся Чурай»
Название (сокращённое отображение): 
На сцені Київського національного академічного театру оперети 9 та 10 лютого відбудеться прем’єра поетичної драми «Маруся Чурай» за віршами української письменниці Ліни Костенко

9 та 10 лютого колектив Київського національного академічного театру оперети  спільно з режисером-постановником вистави Сергієм Павлюком презентують одну з найвідоміших легенд українського народу – поетичну драму «Маруся Чурай», за віршами української письменниці Ліни Костенко.

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н.а. України  Богдан Струтинський починав свій шлях режисера з постановки творів Ліни Василівни Костенко, багато спілкувався з поетесою.

Головна героїня – Маруся Чурай – неповторна, одухотворена, творча особистість, народна поетеса-піснярка, яку намагається поглинути дріб’язковий, егоїстичний, безжальний буденний світ.

Вважають, їй належать такі відомі пісні, як «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю» та ін.

За вбивство свого коханого Маруся засуджена до жорстокого покарання.

Дівчина не винна, отрута, що згубила Гриця, була призначена їй самій. Але судді невблаганні. Навіть полум’яна промова Івана Іскри не рятує піснярку: «Ця дівчина не просто так Маруся.

Це — голос наш. Це — пісня. Це — душа…».

Звучання вистави наповнене автентичним співом і музикою, які мало хто чув…

Режисер-постановник Сергій Павлюк, ставив перед собою завдання показати в першу чергу саме людську долю, долю дівчини, яку зрадили, і яка, на жаль, виявилася не такою сильною, як нам хотілося б від героїні роману.

8 лютого о 18:00 відбудеться прес-конференція з нагоди прем’єри вистави “Маруся Чурай”. Спікери: керманич Національної оперети України, н.а. України Богдан Струтинський, режисер-постановник вистави Сергій Павлюк, художник-постановник вистави Сергій Ридванецький, художник з костюмів Наталія Ридванецька, диригент-постановник, хормейстер-постановник Сергій Нестерук, голова правління АБ “Укргазбанк” Кирило Шевченко. 

По закінченню прес-конференції відбудеться закритий допрем’єрний показ поетичної драми “Маруся Чурай”.

 

Дата і час

16 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9