Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Понад 35 000 книг передано в межах акції «Бібліотека для Донбасу»
Название (сокращённое отображение): 
Громадська акція «Бібліотека для Донбасу» мобілізувала 60 вітчизняних видавництв, які впродовж чотирьох років передали понад 35 тисяч книг до військових шпиталів, бібліотек, шкіл, військових частин у Донецькій та Луганській областях, особливо на лінії зіткнення

Громадська акція «Бібліотека для Донбасу», розпочата 2014 року, впродовж чотирьох років мобілізувала небайдужих громадян, 60 вітчизняних видавництв, які за вказаний період передали понад 35 тисяч книг до військових шпиталів, бібліотек, шкіл, військових частин у Донецькій та Луганській областях, особливо на лінії зіткнення.

Про проміжні підсумки акції повідомив голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Акція триватиме до завершення бойових дій.
Водночас, 18 жовтня найбільш активні її учасники – видавці та представники громадськості були відзначені в стінах парламенту за популяризацію української книги та благодійну роботу Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм.
 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9